Poszukuję odpowiedzialnego i chętnego do ojcostwa :)

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
Maanda
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwietnia 2014, 09:16 - śr

Poszukuję odpowiedzialnego i chętnego do ojcostwa :)

Post autor: Maanda »

witam serdecznie,
jestem 31-letnią kobietą z województwa śląskiego (co nie ma aż tak wielkiego znaczenia, jeśli chodzi o dobór partnera), filigranowej figury, naturalna brunetka o zielonych oczach, wykształcona i ambitna...Od dawna marzę o dzidziusiu, ale ci, z którymi bylam, nie mieli ochoty na założenie rodziny. Jestem niekonfliktowa i sympatyczna. Szukam Tego, który miałby ochotę na trochę stabilizacji, zrobienie dzidziusia. Ważne by miał łagodny i dobry charakter, wykształcony, w miarę mozliwości ustabilizowany finansowo. Ja, również mam stałą pracę. Miasto pochodzenia- obojętne. Palić może, pić mniej, bo nalogi są raczej niewskazane, ale cieszący się życiem, otwarty na swiat, lubiący podróże...I taki, dla którego będzie radość z samego sexu, radość z ciąży i wspólnego powitania na swiecie dzidziusia. Szukam Takiego chlopaka, który, nie będzie uważal, ze związek i jego intymność konczy sie wraz z urodzeniem dziecka. Nie akceptuję widocznych wad (zez, garb), ani ukrytych (choroby geneyczne, psychiczne). Wiek 30-40 lat. Uwielbiam taniec, muzyke , w każdej postaci, dyskusje na rózne tematy, wspólne podróże. Dziecku chciałabym pokazac i objaśnić swiat, chronić je i pilnować. Być z nim. Uważam , że dziecko to skarb. Chętnych Panów zapraszam do pisania na priv: malina.tutta@o2.pl
Pozdrawiam Wszystkich i życzę, by spelniły się Wam wasze pragnienia :)!
tojott27
Posty: 10
Rejestracja: 26 listopada 2011, 18:47 - sob

Re: Poszukuję odpowiedzialnego i chętnego do ojcostwa :)

Post autor: tojott27 »

zapraszam na profil
alonelover
Posty: 46
Rejestracja: 30 kwietnia 2014, 00:41 - śr

Re: Poszukuję odpowiedzialnego i chętnego do ojcostwa :)

Post autor: alonelover »

Witam spelniam Twoje wymagania,tez pragne dziecka i stabilizacji. Mam łagodny i dobry charakter.Pracuje, mieszkam sam, wysoki 188cm, włosy ciemne.79kg, 34 lata. Bez nałogów. Jestem otwarty na swiat i lubie podróże. Proszę pisz na mail chwilenamietnosci@tlen.pl
Zygmunt46
Posty: 311
Rejestracja: 09 lutego 2019, 23:30 - sob

Re: Poszukuję odpowiedzialnego i chętnego do ojcostwa :)

Post autor: Zygmunt46 »

Aktualne?
zaradny
Posty: 252
Rejestracja: 12 lutego 2019, 22:10 - wt

Re: Poszukuję odpowiedzialnego i chętnego do ojcostwa :)

Post autor: zaradny »

Pozdrawiam
Zygmunt46
Posty: 311
Rejestracja: 09 lutego 2019, 23:30 - sob

Re: Poszukuję odpowiedzialnego i chętnego do ojcostwa :)

Post autor: Zygmunt46 »

Napisz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post