Szukam dawcy Śląsk

Ogłoszenia kobiet
inna
Posty: 1
Rejestracja: 20 stycznia 2014, 18:54 - pn

Szukam dawcy Śląsk

Post autor: inna »

Witam,

Szukam dawcy, nie musi być ze Śląska ale żeby miał możliwość przyjazdu tutaj. Jestem piękną, mądrą i niezależną kobietą, która pragnie dziecka. Szukam dawcy, który nie będzie potem ingerował w moje i dziecka życie. Na pewno dziecko będzie w dobrych rękach, pełnych ciepła i miłości oraz niczego mu nie zabraknie. Proszę tylko o poważne i konkretne maile : inna1983@interia.eu
tomek123na
Posty: 23
Rejestracja: 01 października 2013, 13:36 - wt

Re: Szukam dawcy Śląsk

Post autor: tomek123na »

witam jestem z radomia mam 36lat 182cm mam doświadczenie w pomocy 515 208 647 pozdrawiam
mz1976
Posty: 32
Rejestracja: 11 grudnia 2013, 21:36 - śr

Post autor: mz1976 »

.
Ostatnio zmieniony 07 grudnia 2017, 21:11 - czw przez mz1976, łącznie zmieniany 1 raz.
eki88
Posty: 27
Rejestracja: 23 września 2012, 12:26 - ndz

Re: Szukam dawcy Śląsk

Post autor: eki88 »

Witam, mogę pani pomóc zajść w ciąże ja 25 lata, 175 wzrost, 71 waga, grupa krwi 0 rh+, brązowe włosy, oczy piwne.Dalsze informacje gdy pani zgłosi zainteresowanie. Kontakt mailowy to poszukiwany88@gmail.com
Pomocny2
Posty: 12
Rejestracja: 30 stycznia 2014, 21:02 - czw

Re: Szukam dawcy Śląsk

Post autor: Pomocny2 »

jesli ma miec dobra opieke, zdrowie i niczego mu nie zabraknie to ja pomoge ci w tej sprawie...
niczego nie chce w zamian..... w tej chwili przebywam w sosnowcu. email damian_damian19@o2.pl
Maksio_00
Posty: 2
Rejestracja: 29 czerwca 2012, 09:37 - pt

Re: Szukam dawcy Śląsk

Post autor: Maksio_00 »

Jestem 34 letnim ciemnym blondynem o niebieskich oczach, 180 cm. Mam grupę B Rh +. Jestem ojcem dwójki dzieciaków.
Nie jestem tajemniczy, nie oglądam seriali, nie słucham hiphopu, ani disco polo, nie jestem jedyny w swoim rodzaju, nie wierzę w połówki jabłek, krasnoludki, dobre wróżki ani przeznaczenie, nie palę papierosów i nie używam narkotyków. Nie wierzę również w koniec świata, nie piszę wierszy, nie mam profilu na naszej klasie, facebooku, ani twitterze. Słucham głównie polskiego rocka, oglądam tylko takie filmy które zmuszają do refleksji. Jeżdżę rowerem po górach, robię zdjęcia, jem kiełbasę z ogniska, piję piwo, wino, wódkę, a kiedy jestem w miejskiej dżungli to nie potrafię się oprzeć pokusie wypicia filiżanki dobrej kawy. Bujanie się na dyskotekach to nie jest mój sposób na życie. Czasem uciekam od wszystkich, aby w spokoju móc oddać się lekturze dobrej książki.
Moją pasją są góry i wszystko co z nimi związane. W mieście przebywam raczej z konieczności niż wyboru. Wierzę, że to co w życiu najcenniejsze otrzymujemy zupełnie za darmo. Wszystko co mamy za pieniądze, to są tylko dodatki bez których można się obejść.
Jestem niezależnym finansowo.
Pisz i pytaj a na pewno będziemy mogli się spotkać i sama ocenisz.
damiano
Posty: 9
Rejestracja: 09 października 2013, 21:19 - śr

Re: Szukam dawcy Śląsk

Post autor: damiano »

moze zdzwonimy sie ?
adaś
Posty: 167
Rejestracja: 26 kwietnia 2012, 18:41 - czw

Re: Szukam dawcy Śląsk

Post autor: adaś »

zapraszam , chetnie pomogę
zdrowy.dawca
Posty: 16
Rejestracja: 08 marca 2014, 13:39 - sob

Re: Szukam dawcy Śląsk

Post autor: zdrowy.dawca »

Cześć,
Jestem zdrowym 42 latkiem o wzroście 180 cm, niebieskie oczy, brązowe włosy. Nie palę. Mam dwóch zdrowych synów dla potwierdzenia dobrych cech i genów ;). Proszę o kontakt mail: zdrowydawca@wp.pl w celu umówienia spotkania jak i warunków.
Pozdrawiam.

Tomek
kiki
Posty: 3
Rejestracja: 28 sierpnia 2013, 22:31 - śr

Re: Szukam dawcy Śląsk

Post autor: kiki »

witaj, przystojny i wykształcony, po uniwersytecie, sportowiec, 185cm wzrostu brunet, czarne oczy, ładna twarz, wysportowany, sylwetka koszykarza, pochodze z dobrej rodziny, chętnie ci pomoge moje gg 3429394 a twój numer? email wagraf333@interia.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post