Szukam dawce spermy

Ogłoszenia kobiet
lera
Posty: 2
Rejestracja: 19 grudnia 2013, 13:37 - czw

Szukam dawce spermy

Post autor: lera »

Szukam odpowiedzialnego zdrowego pana który sie zgodzi zostac dawcą bez żadnych zobowiązań. Wzrost 186-190cm, waga 85kg, włosy czarne lub szatyn, oczy zielone lub niebieskie, grupa krwi O RH+, moze byc inna.
erdol
Posty: 2
Rejestracja: 19 grudnia 2013, 23:36 - czw

Re: Szukam dawce spermy

Post autor: erdol »

Cześć! Jestem w stanie pomóc... Napisz do mnie na: marcingawle@yahoo.pl
lover00
Posty: 1
Rejestracja: 02 grudnia 2013, 01:01 - pn

Re: Szukam dawce spermy

Post autor: lover00 »

...
Ostatnio zmieniony 06 października 2017, 10:57 - pt przez lover00, łącznie zmieniany 1 raz.
tomekro
Posty: 1
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 16:00 - pt

Re: Szukam dawce spermy

Post autor: tomekro »

Witam jestem w stanie pomoc jestem mlodym mezczyzna ktory jak najbardziej spelnia pani kryteria prosze o kontakt cris800@wp.pl
nein88
Posty: 8
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 16:11 - pt
Lokalizacja: warszawa

Re: Szukam dawce spermy

Post autor: nein88 »

witam spełniam wszystkie kryteria i chętnie zostanę dawcą kontakt do mnie tomek.1988@gmail.com
iskra135
Posty: 4
Rejestracja: 22 grudnia 2013, 16:08 - ndz

Re: Szukam dawce spermy

Post autor: iskra135 »

hej jestem mocnym mezczyzna inteligentnym moj syn ma same piatki,uprawialem sporty walki,zawsze slyszalem ze jestem inteligentny powinienem pojsc na studia,przepraszam za nieudolny text ale 1 raz odpisuje/jestem brunetem o nienagannej muskulaturze.plywam,umiem sie obronic,serca kobiet szybciej bija gdy mnie widza.brunet,ciemna karnacja moge dojechac do kliniki oddac sperme.prosze o kontakt
Rio-Halponi
Posty: 1
Rejestracja: 23 grudnia 2013, 11:44 - pn

Dawca spermy...

Post autor: Rio-Halponi »

OFERTA grzecznościowa:

Witam. Nie mam własnych dzieci, choć je bardzo lubię - z wzajemnością. Sama świadomość, że na świecie urodzi się mały człowieczek z moimi genami jest fascynujące. :D Jestem zdrowym, jeszcze młodym mężczyzną (33 lata) z wysokim ilorazem inteligencji (kilkakrotne badania dały wynik: 147IQ, co kwalifikuje mnie do 0,2 % takich ludzi w populacji) - choć to nie ma do końca większego znaczenia :roll: ; Z doktoratem i wykazujący się niezwykłą kreatywnością. Podobno bardzo przystojny, lecz nie "wypakowany". O normalnej budowie ciała, ale lekko kaloryfer mam wypracowany :lol:
Swojego czasu robiłem 500 brzuszków. Teraz robię bez wysiłku po 100. W ostatnim roku troszeczkę zaniedbałem uprawianie sportu, ale już wracam do kondycji. Ponadto: sex uprawiam 2-5 razy na dzień :) .
Warto wspomnieć, że mam tzw. talent artystyczny... (dużo nagród i dyplomów z tegoż tytułu).
Nigdy nie używałem narkotyków i papierosów. Alkohol pijam w minimalnej ilości: wyłącznie Martini lub Malibu i to dwa-trzy kieliszki; raz na trzy miesiące - przy spotkaniach biznesowych. Znajomi klasyfikują mnie jako abstynenta. Dla podtrzymania zdolności szybkiego i naturalnego uczenia się - non stop studiuję różne dziedziny. Udzielam się również naukowo.
Brak chorób genetycznych. Jestem po 3-krotnych badaniach nasienia z wynikiem bardzo dobrym.
Nigdy jeszcze nie oddawałem nasienia do banku spermy.
Może ta "aplikacja" może budzić sceptyzm, ale jestem w stanie wszystko udowodnić.
W celu ustalenia szczegółów proszę o kontakt. Podróżuję po świecie, ale ponadto jestem dość dyspozycyjny.
Kontakt: Rio-Halponi@wp.pl
Temat: Oferta - dzidzi.
fazi1287
Posty: 2
Rejestracja: 26 grudnia 2013, 16:31 - czw

Re: Szukam dawce spermy

Post autor: fazi1287 »

Witam mam 26 lat jestem brunetem oczy zielone 175cm oczy zielone 80kg gr.krwi 0Rh+ jestem z wielkopolski powiat Rawicz tel.603-292-555-email:fazi1287@wp.pl
zajtus
Posty: 7
Rejestracja: 26 grudnia 2013, 23:30 - czw

Re: Szukam dawce spermy

Post autor: zajtus »

Spełniam pani kryteria w 100% mlody 20 przystojny prosze o kontakt 723238983 lub zajtus@o2.pl
karo1872
Posty: 18
Rejestracja: 08 sierpnia 2012, 06:40 - śr

Re: Szukam dawce spermy

Post autor: karo1872 »

Pomogę 519 552 453
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post