Szukam dawcy nasienia

Ogłoszenia kobiet
barabess
Posty: 1
Rejestracja: 22 stycznia 2011, 21:33 - sob

Szukam dawcy nasienia

Post autor: barabess »

Jestem 32-letnią kobietą, wykształconą, niezależną i bardzo chcącą mieć dziecko :). Szukam dawcy nasienia - mężczyzny wykształconego, zdrowego (HIV, HCV), wysokiego, który chciałby podzielić się swoim nasieniem nieodpłatnie. Jestem z województwa pomorskiego, mój mail barabess@wp.pl
borm
Posty: 4
Rejestracja: 25 grudnia 2012, 13:04 - wt

Re: Szukam dawcy nasienia

Post autor: borm »

......
Ostatnio zmieniony 24 stycznia 2014, 11:55 - pt przez borm, łącznie zmieniany 1 raz.
agabarto
Posty: 6
Rejestracja: 27 grudnia 2012, 00:42 - czw

Re: Szukam dawcy nasienia

Post autor: agabarto »

WITAJ
mam 50 lat - wyglądam na 40 -zdrowy wdowiec dwoje dorosłych dzieci bez żadnych chorób ani szpitali żadnych raków w rodzinie do 3-go pokolenia długowieczni-dziadki,wójki-ciotki umierali po 75-ciu latach życia.o sobie-zdrowy zawodowe wykształcenie nie karany 180cm. 80kg.szczupły
wyposzczony.(moja sperma ma 94%aktywnych plemników)tak na marginesie ponieważ chcę abyś wiedziała o szczegółach,nie będę w przyszłości ingerował w wasze życie -pełna dyskrecja
mam w tym doświadczenie ponieważ moja koleżanka ze szkoły zawodowej chciała spędzić życie bez męszczyzny ale z córką i obliczyliśmy razem wszystkie dni i wyszło że ma córeczkę i od tamtej pory się nie kontaktujemy na jej życzenie,tak że jeśli masz jakieś pytania do mnie to pisz pytaj jestem chętny
mogę ci pomóc bo już wiem trochę na ten temat
agabarto@wp.pl
605 942 569
pozdrawiam
ROMAN BARTOSZEK
jony393
Posty: 7
Rejestracja: 18 grudnia 2012, 18:11 - wt

Re: Szukam dawcy nasienia

Post autor: jony393 »

witam mam41l jestem z województwa zachodniopomorskiego 184cm wzrostu mam czwórkę dzieci mogę pomóc
beaerteeka
Posty: 51
Rejestracja: 06 stycznia 2013, 17:39 - ndz

Re: Szukam dawcy nasienia

Post autor: beaerteeka »

Jestem z okolic Katowic. Jeżeli nadal aktualne poproszę o kontakt na beaerteeka@gmail.com . 189cm wzrostu, 89 kg wagi, A1 Rh+, 28 lat, czarne włosy, piwne oczy. Właśnie zarejestrowałem się w jednej klinice w Katowicach. Wstępne badania przeszedłem pomyślnie, czekam na resztę wyników.
beaerteeka
Rakso282
Posty: 18
Rejestracja: 27 lutego 2013, 20:30 - śr

Re: Szukam dawcy nasienia

Post autor: Rakso282 »

Witam mam 20lat studiuję inżynierię informatyczna.
Jestem wysokim ciemnym blondynem o niebieskich oczach.
Posiadam wszelaką dokumentację dotyczącą różnego rodzaju
badań. Tel 510522269
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post