Poszukuję dawcy - Gdańsk

Ogłoszenia kobiet
Izazela
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2013, 19:11 - pn

Poszukuję dawcy - Gdańsk

Post autor: Izazela »

Witaj,

mam na imię Iza, mam 23 lata, i mieszkam w Gdańsku. Mam dobrze płatną pracę, zgodną z moimi zainteresowaniami, jak również studiuję zaocznie na ASP. Jestem brunetką, o niebieskich oczach, dość wysoką jak na kobietę, szczupłą i zadbaną. Nie palę, nie piję, ani nie korzystam z innych używek, ale za to czynnie uprawiam sport i dbam, aby odżywiać się zdrowo. Wynajmuję niewielkie, ale bardzo przytulne mieszkanie na poddaszu, mam dwa przesłodkie kocurki, i bardzo cenię sobie swoją małą stabilizację, ale bardzo żałuję, że nie mam się z kim nią podzielić... Nie mam szczęścia do mężczyzn, jednakże od około 3 lat czuję oddech narastającego instynktu macierzyńskiego, i bardzo chciałabym zostać mamą. Samodzielną mamą. Jest mnie stać, aby utrzymać siebie i dziecko, jestem w stanie poświęcić mu czas, i wychować na porządnego człowieka. Poszukuję po prostu dawcy, który będzie miał swój wkład w realizację moich pragnień. Nie chcę późniejszego kontaktu dawcy ze szkrabem, jego zaangażowania w opiekę czy wychowanie. Jedyne na co mogę się zgodzić, to mail z krótką informacją o płci dziecka, o imieniu, które zdecydowałam się nadać, i zdjęcie ze szpitala, po porodzie. Na tym ślad po naszej dwójce się urywa. Jestem w stanie przystać na inseminację, choć przy pierwszej próbie interesuje mnie metoda "strzykawkowa". Poszukuję mężczyzny, który będzie w stanie w pełni zaakceptować te warunki. W tej kwestii będę bezkompromisowa, gdyż to dla mnie podstawa naszej współpracy. Pozostałe wymagania to wiek od 25 do 35 lat, ciemne włosy i ciemne oczy, chętnie ciemna karnacja, wysoki, wysportowany, po studiach (bądź w trakcie), inteligentny, zdrowy, bez nałogów, wolny od wad genetycznych i alergii, o pozytywnym usposobieniu. Poszukuję panów najchętniej z trójmiasta i pobliskich okolic, gdyż to bardzo ułatwi sprawę w umówieniu się na konkretny dzień owulacyjny. Zainteresowanych zapraszam do przesłania maila na adres: izazela@wp.pl , ze swoim opisem oraz fotką.
admin
Site Admin
Posty: 1683
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: Poszukuję dawcy - Gdańsk

Post autor: admin »

Pono blondyni są uczciwsi
:roll:
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
dariusz230196
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2013, 06:18 - czw

Re: Poszukuję dawcy - Gdańsk

Post autor: dariusz230196 »

witaj. mogłbym Ci pomóc, odezwij się jeśli chcesz ;) dariusz230196@wp.pl
maromiros
Posty: 4
Rejestracja: 25 czerwca 2013, 12:21 - wt

Re: Poszukuję dawcy - Gdańsk

Post autor: maromiros »

Witam jestem wysoki 192cm, 26 lat , zadbany , brunet , brazowe oczy , nie mam zadnych wad genetycznych , jestem w pełni zdrowy :) vipmaro@gmail.com
Radek
Posty: 137
Rejestracja: 03 czerwca 2012, 23:03 - ndz

Re: Poszukuję dawcy - Gdańsk

Post autor: Radek »

Mogę pomóc brunet 180cm więcej inf, udziele na meil:Tomek6291@wp.pl
Radek
Posty: 137
Rejestracja: 03 czerwca 2012, 23:03 - ndz

Re: Poszukuję dawcy - Gdańsk

Post autor: Radek »

Witam panią jeśli chodzi o pomoc jak najbardziej moge pani pomóc,więcej informacji udzielę na emeil: mój kontakt meilowy to corsa0101@wp.pl,pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post