Zapłodnię, - Warszawa i nie tylko

Ogłoszenia dawców spermy
Marcin88
Posty: 2
Rejestracja: 27 lutego 2013, 11:57 - śr

Zapłodnię, - Warszawa i nie tylko

Post autor: Marcin88 »

Witam, pomogę parze lub kobiecie chcącej mieć swoje dziecko, a nie mogącej z powodów takich jak np. związek lesbijski, brak płodności partnera, lub brak partnera.

Jestem 25-letnim szatynem o brązowych oczach, wykształcony obecnie robię drugi kierunek z ratownictwa medycznego, 179cm wzrostu. Grupa krwi Rh+, nie pale i nie pije. Ogólnie zdrowy. Mieszkam pod Warszawą. Spędzam aktywnie czas wolny by utrzymać formę również ze względu na pracę w której wymagana jest sprawność fizyczna oraz dobre zdrowie.

Zapewniam 100% dyskrecji jak i higieny, jestem w stanie dojechać praktycznie w każdy zakątek
Polski.
Możliwość zapłodnienia metodą naturalną jak i inseminacją domową

Po skontaktowaniu się wysyłam moje zdjęcie.
Więcej informacji udzielę gdy do mnie napiszesz ja-to-ja@o2.pl
dymek19888
Posty: 17
Rejestracja: 06 lutego 2013, 13:10 - śr

Re: Zapłodnię, - Warszawa i nie tylko

Post autor: dymek19888 »

Marcin88 pisze:Witam, pomogę parze lub kobiecie chcącej mieć swoje dziecko, a nie mogącej z powodów takich jak np. związek lesbijski, brak płodności partnera, lub brak partnera.

Jestem 25-letnim szatynem o brązowych oczach, wykształcony obecnie robię drugi kierunek z ratownictwa medycznego, 179cm wzrostu. Grupa krwi Rh+, nie pale i nie pije. Ogólnie zdrowy. Mieszkam pod Warszawą. Spędzam aktywnie czas wolny by utrzymać formę również ze względu na pracę w której wymagana jest sprawność fizyczna oraz dobre zdrowie.

Zapewniam 100% dyskrecji jak i higieny, jestem w stanie dojechać praktycznie w każdy zakątek
Polski.
Możliwość zapłodnienia metodą naturalną jak i inseminacją domową

Po skontaktowaniu się wysyłam moje zdjęcie.
Więcej informacji udzielę gdy do mnie napiszesz ja-to-ja@o2.pl
Marcin88
Posty: 2
Rejestracja: 27 lutego 2013, 11:57 - śr

Re: Zapłodnię, - Warszawa i nie tylko

Post autor: Marcin88 »

Najprawdopodobniej kolejny 100% strzał :) Kolejna Para będzie miała dzidziusia :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post