poszukuję ojca dla dziecka lub dawcy spermy

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
dzieckomamatata
Posty: 2
Rejestracja: 30 marca 2024, 10:10 - sob

poszukuję ojca dla dziecka lub dawcy spermy

Post autor: dzieckomamatata »

Hej,

Szukam pana, który zechciałby zostać dawcą spermy (z możliwością poznania ojca przez dziecko) lub ojcem biorącym udział w wychowaniu dziecka.


Jeśli chcesz przekazać swoje geny w dobrym kierunku. Zapraszam do kontaktu
W mojej rodzinie brak chorób wywoływanych genami dominującymi i recesywnymi.
Moi rodzice nadal żyją, dziadkowie z obu stron żyli powyżej 90 lat w pełnej samodzielności.
Jeśli zechcesz możemy zrobić badanie na występowanie tych samych genów recesywnych.
Jestem w związku z kobietą. Musisz być w stanie zaakceptować fakt, że dziecko będzie wychowywane przez dwie kobiety.
Mamy jedno dziecko, dobrze zsocjalizowane, popularne i bardzo lubiane w szkole.

Więcej o mnie:

165 cm, raczej atletyczna budowa ciała, niebieskie oczy, kręcone, blond włosy. IQ 132 w skali Wechslera. Znam kilka języków, wykształcenie wyższe, ścisłe.
Niezależna finansowo, mieszkaniowo, stabilne, dobre zatrudnienie.
Charakter bardzo zrównoważony, potrafię się dogadać w trudnych sytuacjach i kreatywnie rozwiązywać problemy.
Preferuję aktywny tryb życia.

Ważne info: ze względu na mój wiek po 40 r.ż., aby wyeliminować statystycznie możliwe choroby dziecka chciałabym zdecydować się na in vitro. Musisz być więc w stanie
podać swoje dane w klinice. Oczywiście płacę ja. Możemy podpisać stosowne porozumienie/umowę, nawet notarialnie. Jeśli chodzi o Ciebie może to być jednorazowa ok 2 h wizyta w klinice w Czechach. Naturalna metoda nie wchodzi w grę. Jeśli chcesz być dawcą, zwrot kosztów wchodzi w grę. Jeśli zechcesz być ojcem chcę Cię w tym wspierać.
Jestem z Bydgoszczy.
Nie wysyłam zdjęć, możemy się spotkać.

Szukam zdecydowanego, miłego pana z dobrymi genami. Możesz być gejem. Proszę o kontakt dzieckomamatata@gmail.com
wysokiszatyn
Posty: 49
Rejestracja: 01 lutego 2015, 20:11 - ndz

Re: poszukuję ojca dla dziecka lub dawcy spermy

Post autor: wysokiszatyn »

dzieckomamatata pisze: 30 marca 2024, 11:32 - sob Szukam pana, który zechciałby zostać dawcą spermy (z możliwością poznania ojca przez dziecko) lub ojcem biorącym udział w wychowaniu dziecka.
Priv
tado
Posty: 81
Rejestracja: 20 grudnia 2018, 08:57 - czw

Re: poszukuję ojca dla dziecka lub dawcy spermy

Post autor: tado »

Mogę pomóc
adamonis70@wp.pl
Pepelukasz79
Posty: 116
Rejestracja: 14 września 2021, 18:43 - wt

Re: poszukuję ojca dla dziecka lub dawcy spermy

Post autor: Pepelukasz79 »

Hej
Możemy się spotkać. Bywam czasami w Bydgoszczy, bo tam mieszkałem kilka lat i jeżdżę nadal co jakiś czas w odwiedziny do synka, który mieszka z mamą po naszym rozstaniu.
Jeżeli jesteś zainteresowana, to daj znać proszę.
Pozdrawiam Łukasz
Tulipan
Posty: 829
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: poszukuję ojca dla dziecka lub dawcy spermy

Post autor: Tulipan »

Cześć. Pomogę w sposób obojętny. Tel 500278375 pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post