Poszukuję dawcy nasienia lub parntera do co-parentingu

Ogłoszenia kobiet
Gracious Tuberose
Posty: 1
Rejestracja: 04 października 2023, 19:14 - śr
Lokalizacja: podkarpackie

Poszukuję dawcy nasienia lub parntera do co-parentingu

Post autor: Gracious Tuberose »

Szukam dawcy nasienia do zabiegu „in vitro” lub też osoby chętnej do współwychowywania dziecka (orientacja sexualna nie jest dla mnie istotna).
Mam 40 lat, jestem dość normalną osobą - niezależną, bez partnera, stabilną emocjonalnie i finansowo, empatyczną.
Od czasu do czasu przeczytam książkę, obejrzę film, czy pobiegam. Czasem przeklnę, zjem zbyt dużo, powiem coś głupiego zanim pomyślę, czy potknę się o własną stopę ...c'est la vie ;)
Jestem pewna, że poradzę sobie z wychowaniem dziecka w pojedynkę, ale gdybym miała wybór wolałabym, żeby moje dziecko znało swojego ojca i miało z nim kontakt. Wolałabym też zostawić dziecko z tatą, zamiast z opiekunką, kiedy będę chciała wyjechać na kilka dni, by naładować akumulatory.
Mam grupę krwii „-”. Sposoby naturalne mnie nie interesują.
Jeśli widzisz szansę dogadania się, proszę napisz o tym w wiadomości prywatnej.
Richi1991
Posty: 245
Rejestracja: 15 sierpnia 2018, 11:26 - śr

Re: Poszukuję dawcy nasienia lub parntera do co-parentingu

Post autor: Richi1991 »

Witam,z miłą chęcią ci pomoge jestem z wielkopolski wysokim szczupłym brunetem o piwnych oczkach mam 188 cm 87 kg 32 lata mam już własną córke także z zapłodnieniem nie będzie problemu
Dawid1997
Posty: 63
Rejestracja: 09 listopada 2021, 12:17 - wt

Re: Poszukuję dawcy nasienia lub parntera do co-parentingu

Post autor: Dawid1997 »

Cześć.Bardzo chętnie tobie Pomoge.Mam na imię Dawid.Mam 26 lat.Pracuje,bez nałogów,chorób.Mam 183 cm wzrostu,piwne oczy,czarne włosy.Mieszkam w Gdańsku.Jeśli jesteś zainteresowana pisz na e-mail dawid15234@wp.pl.Pomogłem już wielu parom,kobietom.
Pozdrawiam
Dawid
Awatar użytkownika
sneforov
Posty: 295
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Poszukuję dawcy nasienia lub parntera do co-parentingu

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi ARhD+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. IQ: 130. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: sneforov@gmail.com
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Poszukuję dawcy nasienia lub parntera do co-parentingu

Post autor: Michał ogier »

Gracious Tuberose pisze: 19 października 2023, 22:19 - czw Szukam dawcy nasienia do zabiegu „in vitro” lub też osoby chętnej do współwychowywania dziecka (orientacja sexualna nie jest dla mnie istotna).
Mam 40 lat, jestem dość normalną osobą - niezależną, bez partnera, stabilną emocjonalnie i finansowo, empatyczną.
Od czasu do czasu przeczytam książkę, obejrzę film, czy pobiegam. Czasem przeklnę, zjem zbyt dużo, powiem coś głupiego zanim pomyślę, czy potknę się o własną stopę ...c'est la vie ;)
Jestem pewna, że poradzę sobie z wychowaniem dziecka w pojedynkę, ale gdybym miała wybór wolałabym, żeby moje dziecko znało swojego ojca i miało z nim kontakt. Wolałabym też zostawić dziecko z tatą, zamiast z opiekunką, kiedy będę chciała wyjechać na kilka dni, by naładować akumulatory.
Mam grupę krwii „-”. Sposoby naturalne mnie nie interesują.
Jeśli widzisz szansę dogadania się, proszę napisz o tym w wiadomości prywatnej.
Cześć witaj jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie 724392566 tylko esemes pełna dyskrecja I anonimowość, kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie
KA88DAWCA
Posty: 26
Rejestracja: 30 grudnia 2020, 20:36 - śr

Re: Poszukuję dawcy nasienia lub parntera do co-parentingu

Post autor: KA88DAWCA »

Napisz, pw
AWATAR9
Posty: 11
Rejestracja: 08 czerwca 2022, 15:10 - śr
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Poszukuję dawcy nasienia lub parntera do co-parentingu

Post autor: AWATAR9 »

Witam jestem ze świętokrzyskiego. Chętnie pomogę
AWATAR9
Posty: 11
Rejestracja: 08 czerwca 2022, 15:10 - śr
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Poszukuję dawcy nasienia lub parntera do co-parentingu

Post autor: AWATAR9 »

Jestem w stanie tobje pomódz
admin
Site Admin
Posty: 1683
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: Poszukuję dawcy nasienia lub parntera do co-parentingu

Post autor: admin »

Tobie pomóc
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
filiplou
Posty: 28
Rejestracja: 05 sierpnia 2021, 17:20 - czw

Re: Poszukuję dawcy nasienia lub parntera do co-parentingu

Post autor: filiplou »

Zapraszam na e mail. filip.lou@onet.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post