Tylko poważne propozycje

Ogłoszenia kobiet
Kamil1985
Posty: 315
Rejestracja: 26 września 2022, 17:21 - pn

Re: Tylko poważne propozycje

Post autor: Kamil1985 »

Zapraszam do kontaktu kamil.luczak85@wp.pl ostatnio metodą naturalną Panią z Łodzi powiadomiła mnie że jest w ciąży 🥰 będą Bliźnięta zapraszam
Chester89
Posty: 2
Rejestracja: 06 sierpnia 2023, 11:35 - ndz

Witam

Post autor: Chester89 »

4 pociechy splodzone wysoki 195 94kg Brunet przystojny studia ochrona srodowiska brak Chorob genetycznych brak w rodzinie bliźniaków itd jeśli chcecie kontakt czester.michu@interia.pl zapraszam
nowakow7
Posty: 43
Rejestracja: 17 czerwca 2020, 09:09 - śr

Re: Tylko poważne propozycje

Post autor: nowakow7 »

Pomogę bezpłatnie kobiecie lub parze w poczęciu dziecka. Posiadam doświadczenie jako dawca nasienia. Mam 190 cm wzrostu, oczy niebieskie, wyższe wykształcenie, Gwarantuje 100% dyskrecji i zdrowia - Płock
Samotny Wilk78
Posty: 29
Rejestracja: 02 września 2023, 16:27 - sob

Re: Tylko poważne propozycje

Post autor: Samotny Wilk78 »

Dzień dobry, chętnie pomogę samotnywilk78@interia.pl
187, brunet, wykształcony, mam 4 dzieci
Doświadczony i delikatny 40 lat
Bez nałogów, dyspozycyjny
Pragnę pomoc ludziom jak wy w trudnej sytuacji. Poza tym, chce uśmiechu do
Dziecka, które da wam szczęście
Sympatyczny
Posty: 12
Rejestracja: 28 października 2023, 16:36 - sob

Re: Tylko poważne propozycje

Post autor: Sympatyczny »

Jeśli chodzi o moją osobę i wasze wymagania to może odniosę się do każdego podpunktu i ocenicie sami.
1. 37 lat
2. 170 ale mój tata ma 180 a podobno geny idą co drugie pokolenie ;p
3. 0Rh+
4. Brunet, dobra kondycja obecnie ćwiczę Crossfit i tańczę Bachatę, Brak jakichkolwiek chorób
5. Brak chorób dziedzicznych
6. Brak ciąż mnogich w rodzinie
7. Wykształcenie średnie Techniczne po średniej zdecydowałem się na prywatną szkołę muzyczną zamiast studiów na którą musiałem zarobić sam obecnie prowadzę własną firmę transportową.
8. Wysoka kultura
9. Swoich dzieci nie posiadam, czekałem na tą jedyna niestety nie mam szczęścia w miłości ale mój brat ma wspaniałego zdrowego synka.
10. Empatia i poczucie humoru
11. Gotowość do spotkań i zgoda na badania.
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Tylko poważne propozycje

Post autor: Michał ogier »

ParaLodz88 pisze: 24 czerwca 2023, 10:03 - sob Cześć. Anons publikuje w porozumieniu z mężem. Wiele lat bezskutecznie staramy się o dziecko. Wynik badań wskazuje jednoznacznie na problem po stronie męża. Moją płodność lekarz ocenił na bardzo wysoką. Pleni męża są tak słabej jakości, że również procedura invitro zakończyła się niepowodzeniem. Na kolejne zabiegi w klinice nie mamy już kasy wiec odpuściliśmy. Kilka dni temu wróciliśmy jednak do tematu i tak trafiliśmy na ten portal.

Po długiej rozmowie wiemy już czego oczekujemy od dawcy.

Warunki konieczne:
1. Wiek 30-45
2. Wzrost 180-190
3. Grupa krwi RH+
4. Brunet, wysoki, dobra kondycja, brak chorób, nadwagi
5. Brak chorób dziedzicznych w rodzinie
6. Brak ciąż mnogich w rodzinie
7. Wykształcenie wyższe
8. Wysoka kultura osobista
9. Posiadane zdrowe potomstwo
10. Empatia i poczucie humoru
11. Gotowość na wielokrotne spotkania (do skutku) poprzedzone wspólnymi badaniami w klinice w Łodzi. Wszystkie koszty pokrywamy my.

Zapłodnienie metodą naturalną ale…. jeżeli liczysz na ostry sex z urozmaiceniami, fetyszami, dominacją itp. to odpuść.

Musisz być gotowy na kilka spotkań.
1. Spotkanie 3-stronne z mężem na kawę w celu poznania się (lokalizacja dowolna)
2. Badania w klinice w Łodzi
3. Odbiór badań w Łodzi.
4. Spotkania w celu zbliżenia (lokalizacja dowolna, dzień zgodnie z owulacja)

Obowiązuje pełna anonimowość. Po sukcesie - zrywamy kontakt. Wyniki badań odbieramy w klinice wspólnie - każdy swoje. W formie papierowej. Każdy oddziera górną część z danymi osobowym i resztę przekazuje drugiej stronie. Nie wchodzi w grę przedstawianie wyników badań zrobionych na własną rękę.

Wiem, że tych wymagań jest wiele ale to wszystko dla wspólnego bezpieczeństwa.

Czytając niektóre wpisy na tym forum mam wrażenie, że kobiety liczą na bezinteresowna pomoc bez żadnych korzyści dla dawcy. Z naszej strony możesz liczyć ma wdzięczność (także finansową). Ja postaram się abyś nasze spotkania wspominał dobrze choć nie możesz liczyć na żadne zaangażowanie uczuciowe.

W odpowiedzi proszę o informacje:
1. Czy spełniasz wszystko nasze warunki. Jeżeli, któryś NIE, to napisz który.
2. Napisz krótko - jakie są twoje prawdziwe motywacje? Jeżeli tu okłamiesz a później to wyczuję na spotkaniu - zrywamy kontakt.

Odpowiemy tylko na wiadomości z pełnymi odpowiedziami na powyższe dwa punkty.
Witam I pozdrawiam jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość, kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie.
Pawełmaj
Posty: 54
Rejestracja: 05 stycznia 2021, 01:05 - wt

Re: Tylko poważne propozycje

Post autor: Pawełmaj »

Witam
Mam 40lat dwójkę dzieci w wieku 2 i 4 lata.
Jestem szczupłym ciemno blondynem o niebieskich oczach grupa krwi 0Rh+. Jestem z okolic Łodzi.
Jak coś zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam
E-mail majdanpawel@wp.pl
Tomek 007
Posty: 29
Rejestracja: 09 grudnia 2023, 12:56 - sob

Re: Tylko poważne propozycje

Post autor: Tomek 007 »

Cześć ! Jestem zainteresowany ! Mam 43 lata dwóch synów jeden magister z dwóch fakultetów drugi kończy liceum ! Chętnie oddam nasienie ! Aby dogadać szczegóły podaj numer telefonu lub odezwij się na maila tomek.wilczor@interia.pl blondyn oczy niebieskie 177cm wzrostu zbudowany ! Jestem z Ciechocinka . Może jednak blondyn ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post