Tylko poważne propozycje

Ogłoszenia kobiet
ParaLodz88
Posty: 1
Rejestracja: 24 czerwca 2023, 09:08 - sob

Tylko poważne propozycje

Post autor: ParaLodz88 »

Cześć. Anons publikuje w porozumieniu z mężem. Wiele lat bezskutecznie staramy się o dziecko. Wynik badań wskazuje jednoznacznie na problem po stronie męża. Moją płodność lekarz ocenił na bardzo wysoką. Pleni męża są tak słabej jakości, że również procedura invitro zakończyła się niepowodzeniem. Na kolejne zabiegi w klinice nie mamy już kasy wiec odpuściliśmy. Kilka dni temu wróciliśmy jednak do tematu i tak trafiliśmy na ten portal.

Po długiej rozmowie wiemy już czego oczekujemy od dawcy.

Warunki konieczne:
1. Wiek 30-45
2. Wzrost 180-190
3. Grupa krwi RH+
4. Brunet, wysoki, dobra kondycja, brak chorób, nadwagi
5. Brak chorób dziedzicznych w rodzinie
6. Brak ciąż mnogich w rodzinie
7. Wykształcenie wyższe
8. Wysoka kultura osobista
9. Posiadane zdrowe potomstwo
10. Empatia i poczucie humoru
11. Gotowość na wielokrotne spotkania (do skutku) poprzedzone wspólnymi badaniami w klinice w Łodzi. Wszystkie koszty pokrywamy my.

Zapłodnienie metodą naturalną ale…. jeżeli liczysz na ostry sex z urozmaiceniami, fetyszami, dominacją itp. to odpuść.

Musisz być gotowy na kilka spotkań.
1. Spotkanie 3-stronne z mężem na kawę w celu poznania się (lokalizacja dowolna)
2. Badania w klinice w Łodzi
3. Odbiór badań w Łodzi.
4. Spotkania w celu zbliżenia (lokalizacja dowolna, dzień zgodnie z owulacja)

Obowiązuje pełna anonimowość. Po sukcesie - zrywamy kontakt. Wyniki badań odbieramy w klinice wspólnie - każdy swoje. W formie papierowej. Każdy oddziera górną część z danymi osobowym i resztę przekazuje drugiej stronie. Nie wchodzi w grę przedstawianie wyników badań zrobionych na własną rękę.

Wiem, że tych wymagań jest wiele ale to wszystko dla wspólnego bezpieczeństwa.

Czytając niektóre wpisy na tym forum mam wrażenie, że kobiety liczą na bezinteresowna pomoc bez żadnych korzyści dla dawcy. Z naszej strony możesz liczyć ma wdzięczność (także finansową). Ja postaram się abyś nasze spotkania wspominał dobrze choć nie możesz liczyć na żadne zaangażowanie uczuciowe.

W odpowiedzi proszę o informacje:
1. Czy spełniasz wszystko nasze warunki. Jeżeli, któryś NIE, to napisz który.
2. Napisz krótko - jakie są twoje prawdziwe motywacje? Jeżeli tu okłamiesz a później to wyczuję na spotkaniu - zrywamy kontakt.

Odpowiemy tylko na wiadomości z pełnymi odpowiedziami na powyższe dwa punkty.
Kamil1985
Posty: 315
Rejestracja: 26 września 2022, 17:21 - pn

Re: Tylko poważne propozycje

Post autor: Kamil1985 »

Zapraszam do kontaktu kamil.luczak85@wp.pl napewno będziesz zadowolona 😉
Marcepan
Posty: 82
Rejestracja: 26 sierpnia 2022, 23:21 - pt

Re: Tylko poważne propozycje

Post autor: Marcepan »

Witam,

1. Wiek 33 lata
2. Wzrost 183
3. Grupa krwi B RH+
4. Brunet, wysoki, dobra kondycja, brak chorób, 74kg
5. Brak chorób dziedzicznych w rodzinie - brak
6. Brak ciąż mnogich w rodzinie - brak
7. Wykształcenie wyższe techniczne - pracuje w zawodzie
8. Wysoka kultura osobista
9. Brak potomstwa
10. Empatia i poczucie humoru - tak
11. Gotowość na wielokrotne spotkania (do skutku) poprzedzone wspólnymi badaniami w klinice w Łodzi. Wszystkie koszty pokrywamy my - tak

Motywacją dla mnie jest posiadanie potomstwa. Jeśli ja nie mogę trafić na odpowiednią osobę to chociaż wy będziecie szczęśliwi mając pełną rodzinę.

Kontakt: andrekot29@gmail.com
Moratur
Posty: 91
Rejestracja: 26 czerwca 2022, 15:15 - ndz

Re: Tylko poważne propozycje

Post autor: Moratur »

Witajcie,
Jeżeli ewentualnie młody 28 letni chłopak byłby w waszym zakresie to chętnie pomogę.
Proszę o ewentualny kontakt. Odpowiem na wszystkie pytania. smptczn@gmail.com
Awatar użytkownika
sneforov
Posty: 295
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Tylko poważne propozycje

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi ARhD+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: sneforov@gmail.com

Warunki konieczne:
1. Wiek 30-45 -- 33 lata
2. Wzrost 180-190 -- 178sm
3. Grupa krwi RH+ -- ARhD+
4. Brunet, wysoki, dobra kondycja, brak chorób, nadwagi -- Tak, 178sm, 75kg.
5. Brak chorób dziedzicznych w rodzinie -- Nic nema
6. Brak ciąż mnogich w rodzinie -- Nic nema
7. Wykształcenie wyższe -- Tak, Dyplom magistra politechniki z wyróżnieniem
8. Wysoka kultura osobista -- Tak.
9. Posiadane zdrowe potomstwo -- Tak, tak, mam zdrowe dziecko
10. Empatia i poczucie humoru -- Tak:)
11. Gotowość na wielokrotne spotkania (do skutku) poprzedzone wspólnymi badaniami w klinice w Łodzi. Wszystkie koszty pokrywamy my. -- Tak, ale z jednym wyjątkiem. Nie mogę przyjechać do ciebie do twojego miasta. Mogę tylko w Katowicach.


Musisz być gotowy na kilka spotkań.
1. Spotkanie 3-stronne z mężem na kawę w celu poznania się (lokalizacja dowolna) -- ОК, Bez problemu
2. Badania w klinice w Łodzi -- Mogę tylko w dowolnie wybranej przez Państwa klinice w Katowicach
3. Odbiór badań w Łodzi. -- Mogę tylko w dowolnie wybranej przez Państwa klinice w Katowicach
4. Spotkania w celu zbliżenia (lokalizacja dowolna, dzień zgodnie z owulacja) -- OK, wolę metodę, w której daję ci tylko spermę. Ale jeśli mamy pod ręką wszystkie najnowsze analizy, możemy również rozważyć metodę naturalną.


W odpowiedzi proszę o informacje:
1. Czy spełniasz wszystko nasze warunki. Jeżeli, któryś NIE, to napisz który. --- Mogę się spotkać i przejść przez wszystkie badania itp. tylko w Katowicach. W ostateczności - Kraków (1 godzina jazdy).

2. Napisz krótko - jakie są twoje prawdziwe motywacje? Jeżeli tu okłamiesz a później to wyczuję na spotkaniu - zrywamy kontakt. -- U mojej żony zdiagnozowano stwardnienie rozsiane po urodzeniu dziecka, poza tym nie miała żadnych problemów zdrowotnych, podobnie jak jej rodzina. Z mojej strony wszyscy też mają się dobrze, żadnych problemów zdrowotnych. Zawsze chciałam mieć 2-3 dzieci.
Mam teraz jedno dziecko, które ma większe szanse na zachorowanie na stwardnienie rozsiane jako osoba dorosła, tak jak jej matka. Dlatego chcę mieć więcej biologicznych dzieci. Ale nie chcę opuszczać rodziny i zakładać nowej. kocham moje dziecko. Dlatego wybrałem tę opcję.

Mam już w rękach wyniki wszystkich analiz sprzed 1 miesiąca, mogę je wcześniej zresetować. Nie ma problemu również z zaliczeniem świeżych testów. Mogę również wysłać e-mailem bardziej szczegółowe informacje na temat mojego stylu życia i rodziny.
wegas333
Posty: 306
Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

Re: Tylko poważne propozycje

Post autor: wegas333 »

Młody z dużą ilością spermy
Tulipan
Posty: 830
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Tylko poważne propozycje

Post autor: Tulipan »

Witam. Spotkajmy się. Pewność 100%,jestem zdrowym mężczyzną, który ma już swoje dzieci.
mnich88
Posty: 43
Rejestracja: 29 września 2020, 23:32 - wt

Re: Tylko poważne propozycje

Post autor: mnich88 »

Witam wysłałem priv
Kornel
Posty: 129
Rejestracja: 03 maja 2022, 23:17 - wt

Re: Tylko poważne propozycje

Post autor: Kornel »

Witam na począdku spełniam wasze oczekiwania
Jak jesteście za interesowani dalszą rozmową to proszę o kontakt
Kolega222@onet.pl
Tulipan
Posty: 830
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Tylko poważne propozycje

Post autor: Tulipan »

Te żądania to kółka różańcowego, miękkie Kut,,,, dosłownie brak reali z waszej strony. Wystarczy porządne ruchań,,,,,, i jest efekt, a nie mizianie się i podchody jak w piaskownicy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post