CAryca

Ogłoszenia kobiet
Krakus84
Posty: 15
Rejestracja: 08 czerwca 2021, 17:20 - wt

Re: CAryca

Post autor: Krakus84 »

Chętnie pomogę. 39 lat, 183cm wzrostu, brunet. Konkretnie.
Razah
Posty: 9
Rejestracja: 08 listopada 2023, 10:46 - śr

Re: CAryca

Post autor: Razah »

Cześć,
Mam 30 lat, 183 wzrostu, szczupła sylwetka. Jestem wysportowany. Nie spożywam alkoholu, nie palę ani nie zażywam innych używek.
Z zawodu jestem pilotem. Regularnie przeprowadzam pełne badania, mam końskie zdrowie.
Jestem z rodziny w której wszyscy żyją długo.
Pomagałem wcześniej za granicą kilkukrotnie. Nie oddaje nasienia byle komu. W Europie nie mam jeszcze potomstwa.
Metoda inseminacji taka, jaka jest dla Was komfortowa, jestem tu aby pomagać, a nie się bawić.
Nawet w idealnym momencie szansa na poczęcie to około 30%, więc w razie potrzeby możliwe oczywiście kolejne podejścia.
Przed podjęciem decyzji wymagam spotkania się na kawę.
Nie zamierzam brać udziału w wychowywaniu.
Kontakt wyłącznie za pośrednictwem portalu.
Pozdrawiam
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: CAryca

Post autor: Michał ogier »

Caryca pisze: 10 czerwca 2023, 08:02 - sob Witam. Szukam kogoś do oddania nasienia jestem z woj. małopolskiego więcej w prywatnej wiadomości. Tylko konkretne oferty. Nie odpowiadam na wszystkie wiadomości. Pozdrawiam
Witam I pozdrawiam jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie, posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia.
Pawełmaj
Posty: 54
Rejestracja: 05 stycznia 2021, 01:05 - wt

Re: CAryca

Post autor: Pawełmaj »

Witam
Mam 40lat dwójkę dzieci w wieku 2 i 4 lata.
Jestem szczupłym ciemno blondynem o niebieskich oczach grupa krwi 0Rh+. Jestem z okolic Łodzi.
Jak coś zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam
Tomek 007
Posty: 29
Rejestracja: 09 grudnia 2023, 12:56 - sob

Re: CAryca

Post autor: Tomek 007 »

Cześć ! Jestem zainteresowany ! Mam 43 lata dwóch synów jeden magister z dwóch fakultetów drugi kończy liceum ! Chętnie oddam nasienie ! Aby dogadać szczegóły podaj numer telefonu lub odezwij się na maila tomek.wilczor@interia.pl blondyn oczy niebieskie 177cm wzrostu zbudowany ! Jestem z Ciechocinka .
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: CAryca

Post autor: Michał ogier »

Caryca pisze: 10 czerwca 2023, 08:02 - sob Witam. Szukam kogoś do oddania nasienia jestem z woj. małopolskiego więcej w prywatnej wiadomości. Tylko konkretne oferty. Nie odpowiadam na wszystkie wiadomości. Pozdrawiam
Cześć witaj jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie
ODPOWIEDZ