Szukam dawcy spermy

Ogłoszenia kobiet
Awatar użytkownika
sneforov
Posty: 295
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Szukam dawcy spermy

Post autor: sneforov »

Cześć.
Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi ARhD+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: ‪sneforov@gmail.com
Kamil1985
Posty: 315
Rejestracja: 26 września 2022, 17:21 - pn

Re: Szukam dawcy spermy

Post autor: Kamil1985 »

Zapraszam do kontaktu kamil.luczak85@wp.pl chętnie pomogę zapraszam ostatnio metodą naturalną Panią z Łodzi powiadomiła mnie że jest w ciąży 🥰 będą Bliźnięta
Tulipan
Posty: 830
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Szukam dawcy spermy

Post autor: Tulipan »

Witam. Mogę pomóc.
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Szukam dawcy spermy

Post autor: Michał ogier »

Cześć witaj jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie ,posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566 pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie, kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Szukam dawcy spermy

Post autor: Michał ogier »

zupelnieniezaleznie pisze: 09 października 2022, 19:09 - ndz Bardzo chciałabym zostać mamą. Szukam dawcy nasienia (odpłatnie). Chciałabym wcześniej co nieco się dowiedzieć. Na pewno będą mnie interesowały aktualne wyniki badań, ale również mam trochę pytań dodatkowych. Jeśli uważasz, że możesz mi pomóc, skontaktuj się ze mną. Porozmawiamy mailowo.
Cześć witaj jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie, posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie. Kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie.
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Szukam dawcy spermy

Post autor: Michał ogier »

zupelnieniezaleznie pisze: 09 października 2022, 19:09 - ndz Bardzo chciałabym zostać mamą. Szukam dawcy nasienia (odpłatnie). Chciałabym wcześniej co nieco się dowiedzieć. Na pewno będą mnie interesowały aktualne wyniki badań, ale również mam trochę pytań dodatkowych. Jeśli uważasz, że możesz mi pomóc, skontaktuj się ze mną. Porozmawiamy mailowo.
Witam I pozdrawiam jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes pełna dyskrecja I anonimowość 724392566tylko kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Szukam dawcy spermy

Post autor: Michał ogier »

zupelnieniezaleznie pisze: 09 października 2022, 19:09 - ndz Bardzo chciałabym zostać mamą. Szukam dawcy nasienia (odpłatnie). Chciałabym wcześniej co nieco się dowiedzieć. Na pewno będą mnie interesowały aktualne wyniki badań, ale również mam trochę pytań dodatkowych. Jeśli uważasz, że możesz mi pomóc, skontaktuj się ze mną. Porozmawiamy mailowo.
Cześć witaj jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post