moze ktos wie jak?

Ogłoszenia kobiet
Alutka40
Posty: 2
Rejestracja: 27 grudnia 2012, 18:43 - czw

moze ktos wie jak?

Post autor: Alutka40 »

Jesteśmy małżeństwem 40-to latków. Mamy 5 letnią córkę. O siostre lub brata dla niej staramy się od ponad dwóch lat. Zapłodnienie jeśli następuje niestety zwykle kończy się to w siódmym tygodniu poronieniem. Lekarze rozkładają ręce twierdzą że jestem płodna i mogę starać się o kolejnego dzidziusia. Ale pomału tracimy nadzieje. Może ktoś był w takiej sytuacji i może Nas wspomóc radą.
SolidnyPan
Posty: 12
Rejestracja: 17 października 2012, 09:31 - śr

Re: moze ktos wie jak?

Post autor: SolidnyPan »

Bardzo przykre ale może po prostu ze którymś razem się uda czego serdecznie życzę..
carlos
Posty: 11
Rejestracja: 23 października 2012, 17:56 - wt
Lokalizacja: lubelskie

Re: moze ktos wie jak?

Post autor: carlos »

.
Ostatnio zmieniony 19 listopada 2022, 19:11 - sob przez carlos, łącznie zmieniany 1 raz.
admin
Site Admin
Posty: 1683
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: moze ktos wie jak?

Post autor: admin »

Przecież Alutka40 napisała;
Alutka40 pisze:Lekarze rozkładają ręce twierdzą że jestem płodna i mogę starać się o kolejnego dzidziusia.
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
lukasz
Posty: 10
Rejestracja: 04 września 2012, 23:49 - wt

Re: moze ktos wie jak?

Post autor: lukasz »

Witaj.Zbadaj męża ,może jego plemniki mają patologie.Znam takie przypadki.Zyczę powodzenia
marco
Posty: 2
Rejestracja: 31 grudnia 2012, 14:42 - pn

Re: moze ktos wie jak?

Post autor: marco »

ja moge pomóc jesi twój mąż ma problemy ze spermą

jestem z woj slaskiego

mam 33 lata 190 cm brunet brazowe oczy

brak chorób zakaznych (czasami przeziebienie)

mój nr gg to 44820100
beaerteeka
Posty: 51
Rejestracja: 06 stycznia 2013, 17:39 - ndz

Re: moze ktos wie jak?

Post autor: beaerteeka »

Witaj,

Jestem z okolic Katowic. Jeżeli nadal aktualne poproszę o kontakt- beaerteeka@gmail.com . 189cm wzrostu, 89 kg wagi, A1 Rh+, 28 lat, czarne, proste włosy, piwne oczy, ciemniejsza karnacja. Właśnie zarejestrowałem się w klinice leczenia niepłodności. Wstępne badania przeszedłem pomyślnie, czekam na resztę wyników.
beaerteeka
Radek
Posty: 137
Rejestracja: 03 czerwca 2012, 23:03 - ndz

Re: moze ktos wie jak?

Post autor: Radek »

Witam jeśli chodzi o pomoc ,chętnie pomoge nieodpłatnie i więcej informacji udziele meilowo hugo3045@wp.pl
maciej111
Posty: 3
Rejestracja: 31 stycznia 2013, 00:37 - czw

Re: moze ktos wie jak?

Post autor: maciej111 »

mogę spróbować pomóc proszę o maila.
onemartini
Posty: 7
Rejestracja: 14 lutego 2013, 21:31 - czw

Re: moze ktos wie jak?

Post autor: onemartini »

witam ja 24 lata niebieskie oczy , bardzo przystojny blondyn z wyższym wykształceniem chętnie pomogę onemartini@op.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post