gr krwi A lub B,niebieskie oczy,wysoki

Ogłoszenia kobiet
nina2
Posty: 2
Rejestracja: 29 listopada 2012, 00:12 - czw

gr krwi A lub B,niebieskie oczy,wysoki

Post autor: nina2 »

Szukam dawcy podobnego do męża. Z grupą krwi A lub B. Oczy najlepiej niebieskie, ale mogą być szare lub zielone. Włosy najlepiej ciemne i kręcone , ale mogą być tez jasne i proste. Wzrost powyżej 183 cm. Mieszkam na śląsku ale dojazd nie stanowi problemu. Mam 40 lat- ładna , wyższe wykształcenie.Inseminacja , ale po badaniach nie wykluczam metod naturalnych. Jeśli możesz nam pomóc proszę o kontakt :)
Ostatnio zmieniony 01 grudnia 2012, 18:46 - sob przez nina2, łącznie zmieniany 4 razy.
Nina
wojtek
Posty: 29
Rejestracja: 13 sierpnia 2012, 14:55 - pn

Re: dawca ARh+ lub BRh+,niebieskie oczy,wzrost>183

Post autor: wojtek »

Pomogę 516462739
admin
Site Admin
Posty: 1683
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: dawca ARh+ lub BRh+,niebieskie oczy,wzrost>183

Post autor: admin »

nina2 pisze:Szukam dawcy podobnego do męża. Z grupą krwi ARh+ lub BRh+. Oczy najlepiej niebieskie, ale mogą być szare lub zielone. Włosy najlepiej ciemne i kręcone , ale mogą być tez jasne i proste. Wzrost powyżej 183 cm.Jeśli możesz nam pomóc proszę o kontakt :)
Ile masz lat :?:
Gdzie mieszkasz :?:
Czy zapłodnienie ma być naturalne :?:
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
Jurek 32
Posty: 7
Rejestracja: 24 września 2012, 23:53 - pn

Re: dawca ARh+ lub BRh+,niebieskie oczy,wzrost>183

Post autor: Jurek 32 »

Moje GG 44755721 Zapraszam
przystojny102
Posty: 40
Rejestracja: 05 listopada 2012, 17:42 - pn

Re: dawca A lub BRh+,niebieskie oczy,wysoki

Post autor: przystojny102 »

Witaj
Jeśli nadal szukasz dawcy, to mogę Ci pomóc. Jestem szatynem mam 182 cm wzrostu brązowe oczy, krew grupy A Rh ujemne, mam aktualne badania. Napisz na polox1@wp.pl
pozdrawiam
sylw
Posty: 1
Rejestracja: 03 grudnia 2012, 08:50 - pn

Re: gr krwi A lub B,niebieskie oczy,wysoki

Post autor: sylw »

A Rh+, 34 lata, 184 cm wzrostu, ciemna karnacja, niebieskie oczy, ciemne włosy, zdrowy (aktualne badania), w rodzinie nie ma obciążeń genetycznych,
adaś
Posty: 167
Rejestracja: 26 kwietnia 2012, 18:41 - czw

Re: gr krwi A lub B,niebieskie oczy,wysoki

Post autor: adaś »

Zapraszam Was do mnie
zaplodnie_22lata
Posty: 6
Rejestracja: 05 grudnia 2012, 02:09 - śr

Re: gr krwi A lub B,niebieskie oczy,wysoki

Post autor: zaplodnie_22lata »

jestem zainteresowany masz pytania pisz na zaplodnie@o2.pl
DoswiadczonyMichal
Posty: 27
Rejestracja: 10 grudnia 2012, 17:00 - pn

Re: gr krwi A lub B,niebieskie oczy,wysoki

Post autor: DoswiadczonyMichal »

Cześć, jestem wykształcony,, przystojnym i inteligentnym mężczyzna. Mam 185cm wzrostu, ważę 82 kilo a w moim ciele jest tylko 13% tłuszczu. IQ wynosi 159, jestem po badaniach i spełniam najwyższe normy dawców spermy - współpracuje z jedna z najlepszych klinik leczenia niepłodnosci w Polsce.

Wiecej mailowo:
zaplodnie24@gmail.com
Zdrowy, profesjonalny dawca z badaniami.

zaplodnie24@gmail.com
beaerteeka
Posty: 51
Rejestracja: 06 stycznia 2013, 17:39 - ndz

Re: gr krwi A lub B,niebieskie oczy,wysoki

Post autor: beaerteeka »

Witam,

Jestem z okolic Katowic. Jeżeli nadal aktualne poproszę o kontakt na beaerteeka@gmail.com . 189cm wzrostu, 89 kg wagi, A1 Rh+, 28 lat, czarne włosy, piwne oczy. Właśnie zarejestrowałem się w jednej klinice w Katowicach. Wstępne badania przeszedłem pomyślnie, czekam na resztę wyników.
beaerteeka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post