MŁODY DAWCA POSZUKIWANY

Ogłoszenia kobiet
Awatar użytkownika
przystojny_dawca
Posty: 9
Rejestracja: 07 marca 2013, 09:51 - czw

Re: MŁODY DAWCA POSZUKIWANY

Post autor: przystojny_dawca »

Witam!
Jestem inteligentnym, wykształconym (mgr inż) tatą pięknej ślicznej córeczki 2,5 roczku bez uroku. Niebieskie oczy, blond włoski, wszystkie punty przy urodzeniu i zdrowego chłopczyka tak samo wszystkie punkty. Moja sperma jest bardzo płodna i nie mam problemu z zapłodnieniem partnerki ani z erekcją. Ćwiczę regularnie i jestem wysportowany. Mam 176cm i 90kg wagi, zielone oczy wysportowany. Zapłodnię chętną Panią na terenie Śląska, Małopolski. Zainteresowane Panie proszę na priv o kontakt. Udostępnię zdjęcia.

Pozdrawiam Paweł!
chateaulanerth
Posty: 7
Rejestracja: 02 stycznia 2013, 21:30 - śr

Re: MŁODY DAWCA POSZUKIWANY

Post autor: chateaulanerth »

Cześć
Jestem 34 letnim brunetem,188cm,ciemna karnacja.Wolny od nalogow i obciazen genetycznych(badania lekarskie).
Wyksztalcenie wyzsze. Aktywny, zdrowy sportowiec.
Chcialbym pomoc kobiecie w osiagnieciu tego upragnionego szczescia jakim jest macierzynstwo. .

Jesli jestes zainteresowana to napisz gdzie i kiedy chcialabys aby do tego doszlo.
Jestem z Łodzi ale mogę dojechać.

Możemy się spotkać u Ciebie lub u mnie lub w pokoju hotelowym.

Mam aktualne badania lekarskie krwi i spermy.
wojciech8t6
Posty: 3
Rejestracja: 27 lutego 2012, 21:10 - pn

Re: MŁODY DAWCA POSZUKIWANY

Post autor: wojciech8t6 »

Witam Posiadam Badania z Marca 2012-Pomagałem wtedy jednemu małożeństwu starać się o Dzidziusia. Doszło to do skutku za pierwszysm razem- mają Synka ,
Z koleji Gdy drugi raz pomagałem udała się Ciąża mnoga dwie córeczki.
Jezeli jest to nadal aktualne Proze o kontakt mailowy:

arek.arek@onet.eu

Jestem z Okoloic Krk
Pozdrawiam
Sylwester37700
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2013, 09:36 - pt

Re: MŁODY DAWCA POSZUKIWANY

Post autor: Sylwester37700 »

Witam :0 z miła chcecia moge pani pomóc:) jestem młody zdrowy 20 lat mam dobre warunki fizyczne :) dojezdzam na miejsce spotkania :) prosze o kontakt pod mail sylwesterboczar@gmail.com lub nr tel 722329416
Gopal2000
Posty: 37
Rejestracja: 25 maja 2013, 17:53 - sob

Post autor: Gopal2000 »

.
Ostatnio zmieniony 07 sierpnia 2017, 01:12 - pn przez Gopal2000, łącznie zmieniany 1 raz.
kamilgogfg
Posty: 2
Rejestracja: 29 czerwca 2013, 01:18 - sob

Re: MŁODY DAWCA POSZUKIWANY

Post autor: kamilgogfg »

Mam 20 lat. Jestem mlody, przystojny i pochodze z Gdyni. Z checia zostane Twoim dawca. To moj mail kamilgogfg@wp.pl .. czekam na odpowiedz.
denisek340
Posty: 2
Rejestracja: 30 czerwca 2013, 23:29 - ndz

Re: MŁODY DAWCA POSZUKIWANY

Post autor: denisek340 »

Witam czy pani ogloszenie jest aktualne proszę o kontakt 782 743 820 pozdrawiam
Kobieta377
Posty: 9
Rejestracja: 25 listopada 2012, 16:33 - ndz

Re: MŁODY DAWCA POSZUKIWANY

Post autor: Kobieta377 »

aktualne
rafal8209
Posty: 4
Rejestracja: 15 sierpnia 2013, 08:52 - czw

Re: MŁODY DAWCA POSZUKIWANY

Post autor: rafal8209 »

hej mam 30 lat ale reszta sie doskonale zgadza jezeli odpowiada odpisz rafal8209@wp.pl pozdr
pomoge w zaplodnieniu dziecka ja wyski 182 90kg dobrze zbudowany zainteres matematyka sport motoryzacja niebieskie oczy
seksmisiak2
Posty: 5
Rejestracja: 18 sierpnia 2013, 03:30 - ndz

Re: MŁODY DAWCA POSZUKIWANY

Post autor: seksmisiak2 »

witam :)

w odpowiedzi na Twoje ogłoszenie..

mam 24lata ... (Warszawa)
wzrost 182 cm
oczy niebieskie, włosy ciemne...

zdrowy, niekarany

Nie jestem desperatem który oczekuje od Ciebie pieniedzy... ani tez zboczencem ,który marzy o takim spotkaniu...bo seks jest najwazniejszy.

Chodzi o to zeby Ci pomóc ..w spełnieniu marzenia..jakim jest dziecko .
Co do tego czy cos w zamian dla mnie..czy nie... to wszystko bedzie zalezalo od Ciebie... tak samo jak sposob, w jaki zyczysz sobie zeby Cie zaplodnic.. czy przez stosunek...czy po prostu masturbacja i na koniec "wlewam w Ciebie" ...jak wolisz... wszystko do ustalenia... jesli masz ochote jakos sie dogadac... porozmawiac o szczegolach.... odpisz najwygodniej smsem numer kom 503 850 153 . Pozdrawiam...i byc moze ..do zobaczenia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post