Poważna sprawa dla poważnych kandydatów

Ogłoszenia kobiet
AWATAR9
Posty: 11
Rejestracja: 08 czerwca 2022, 15:10 - śr
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Poważna sprawa dla poważnych kandydatów

Post autor: AWATAR9 »

Proszę o kontakt na priv
Samotny Wilk78
Posty: 29
Rejestracja: 02 września 2023, 16:27 - sob

Re: Poważna sprawa dla poważnych kandydatów

Post autor: Samotny Wilk78 »

Bardzo chętnie pomogę .
Odezwijcie się wysoki brunet, 4 zdrowych dzieci. Brązowe oczy grupa rh+. Dyspozycyjny i wykształcony. Samotnywilk78@interia.pl
OnPomoze32
Posty: 15
Rejestracja: 24 sierpnia 2023, 22:40 - czw
Lokalizacja: Białystok

Re: Poważna sprawa dla poważnych kandydatów

Post autor: OnPomoze32 »

Witajcie :) 31 latek o niebieskich oczach, normalnej sylwetce ciała, ciemny blondyn który lubi aktywnie spędzać czas. Jeśli marzysz o upragnionym szczęściu jakim jest posiadanie dziecka to z chęcią Tobie pomogę :) nie interesuje mnie Twój status związku. Niestety z przyczyn losowych czy Twój partner nie może Ci tego zapewnić bądź jesteś singielką z wyboru a czujesz pragnienie bycia matką z przyjemnością postaram się Tobie pomóc w realizacji Twoich bądź waszych planów. Gwarantuję 100 % anonimowości oraz dyskrecji abyś czuła się komfortowo bo chyba właśnie tu o to chodzi jak i również sam tego oczekuję :) Jestem jak najbardziej zdrowym mężczyzną i wolnym od jakichkolwiek chorób.
Tomek 007
Posty: 29
Rejestracja: 09 grudnia 2023, 12:56 - sob

Re: Poważna sprawa dla poważnych kandydatów

Post autor: Tomek 007 »

Cześć ! Jestem zainteresowany ! Mam 43 lata dwóch synów jeden magister z dwóch fakultetów drugi kończy liceum ! Chętnie oddam nasienie ! Aby dogadać szczegóły podaj numer telefonu lub odezwij się na maila tomek.wilczor@interia.pl blondyn oczy niebieskie 177cm wzrostu zbudowany ! Jestem z Ciechocinka .
ODPOWIEDZ