Dwie kobiety. Województwo Pomorskie.

Ogłoszenia kobiet
sephia01
Posty: 9
Rejestracja: 09 maja 2012, 09:27 - śr

Re: Dwie kobiety. Województwo Pomorskie.

Post autor: sephia01 »

jesli ogłoszenie nadal aktualne - zapraszam do wymiany maili.
Awatar użytkownika
dwiekobiety
Posty: 6
Rejestracja: 15 sierpnia 2012, 12:28 - śr
Lokalizacja: Pomorskie/ Trójmiasto

Re: Dwie kobiety. Województwo Pomorskie.

Post autor: dwiekobiety »

wielkopolanin
Posty: 1
Rejestracja: 18 września 2012, 15:52 - wt

Re: Dwie kobiety. Województwo Pomorskie.

Post autor: wielkopolanin »

Wiyam chętnie zostane dawcą nasienia.Mam 29 lat i jestem szczupłym brunetem, mam wykształcenie srednie studia przerwałem.Grupa krwi ab rh+ Nie oczekuje w zamian żadnych pieniedzy najwyżej zwrot kosztów dojazdu.
jony393
Posty: 7
Rejestracja: 18 grudnia 2012, 18:11 - wt

Re: Dwie kobiety. Województwo Pomorskie.

Post autor: jony393 »

witam mam 41l czwórkę zdrowych dzieci grupę krwi 0 Rh+ brunet posiwiały bez nałogów 184cm wzrostu zdrowy w związku jeśli mieszkacie nie za daleko to pomogę zachodniopomorskie
agabarto
Posty: 6
Rejestracja: 27 grudnia 2012, 00:42 - czw

Re: Dwie kobiety. Województwo Pomorskie.

Post autor: agabarto »

witam
widzę dużo bzdurnych wypowiedzi , ja was rozumie-sam pomogłem koleżance ,ma córeczkę ,mnie nie interesowały jej preferencje sexualne,każdy ma prawo do prywatności - mi tiki jak wasz układ by odpowiadał jeśli jeszcze nie doprowadziłyście sprawy oddania nasienia i zapłodnienia do końca to piszcie dzwońcie a ja postaram się wam pomóc, w mojej rodzinie były 2-wie parki bliżniąt i to po moim dziadku,jestem zdrowy bez szpitali mam parkę dorosłych dzieci krew B RH+ dodatni bez chorób typu HIV I TEMU POD. agabarto5@wp.pl 512962516
pozdrawiam - może się spotkamy
milyspokojny
Posty: 2
Rejestracja: 09 listopada 2009, 12:11 - pn

Re: Dwie kobiety. Województwo Pomorskie.

Post autor: milyspokojny »

Witam.
Mam 37 lat ciemny wysoki blondyn niebieskie oczy bez nalogow dawca szpiku i krwi co za tym idzie iz zdrowy.mam dwie wlasne corki wiek 13 i 15 lat i parke z takiej pomocy...grupa krwi 0 rh+.
Mieszkam w sierpcu....moge wam wyslac zdjecia na telefonik..moj pryw nr.od lat 13 wiec bez obawy ze to karta....nie bawie sie pragnieniami ludzkimi.510092306 pozdrawiam.mariusz
Ps.31 w tvn style bedzie program o takiej pomocy i oszustach co bawia sie z kobietami obiecujac im ciaze....zapraszam do obejrzeznia
onemartini
Posty: 7
Rejestracja: 14 lutego 2013, 21:31 - czw

Re: Dwie kobiety. Województwo Pomorskie.

Post autor: onemartini »

witam ja 24 lata niebieskie oczy , bardzo przystojny blondyn z wyższym wykształceniem chętnie pomogę onemartini@op.pl
Andreus_1
Posty: 1
Rejestracja: 25 lutego 2013, 04:14 - pn

Re: Dwie kobiety. Województwo Pomorskie.

Post autor: Andreus_1 »

Witam, mógłbym Wam sprezentować zdrowego dorodnego chłopaka.Oczywiście też nie za friko i nie po wyniku + ,ja dam nasienie a Wy żegnaj bucu???Każdą przesyłkę kurierską bądź przyjazd i motel-hotel finansujecie, dodatkowo po każdej świeżej dawce honorarium 500zł, jeśli dojdzie do zapłodnienia czego chcecie i ciąża będzie przebiegała prawidłowo kwota 10.000 byłaby na miejscu.
Jeśli jesteście zainteresowane szczegółami fotki filmy z MOIM synem wyślę byście pooglądały zastanowiły się i dały odp.tak lub nie.
Przesyłki odbywają się drogą kurierską na Wasz koszt by mieć pewność że to nie jaja jakiegoś debila.
Jeśli będziecie chciały zobaczyć dziecko na żywo poznać go i zobaczyć zachowanie, charakter itp. koszt również pokrywacie Wy.
Możliwość dojazdu mojego jak i Waszego.
Jestem z Pomorza.
Szczegóły na email.Agn.pi22@gmail.com
admin
Site Admin
Posty: 1683
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: Dwie kobiety. Województwo Pomorskie.

Post autor: admin »

Sperma po takiej przesyłce nie będzie wiele warta
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
kupid
Posty: 6
Rejestracja: 25 lutego 2013, 10:32 - pn

Re: Dwie kobiety. Województwo Pomorskie.

Post autor: kupid »

Witam jestem Marcin mam 33 lata 178cm wzrostu 75 kg wykształcenie średnie niepełne prowadzę firmę ,3 języki obce , 3 zdrowych i pieknych dzieci wiek 14 ,13 ,9 zdrowe jak ja zdjecia do wglądu wysportowany nie pijacy alkoholu wszystkie badania jezeli jesteście panie powaznie zainteresowane prosze o kontakt pochodze z Bielska-Białej dojazd cała Polska lmarcin72@gmail.com .Spotkanie może być zorganizowane w każdym miejscu prosze zwrócić uwagę na koszty , posiadam wszystkie aktualne badania
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post