Para z Warszawy pozna dobrego inseminatora!

Ogłoszenia kobiet
inseminacja_wawa
Posty: 7
Rejestracja: 18 czerwca 2012, 20:38 - pn
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Para z Warszawy pozna dobrego inseminatora!

Post autor: inseminacja_wawa »

Czesć! Jesteśmy parą bardzo wyluzowanych ,namietnych, niezależnych i na poziomie ludzi po 30-tce ( Renata-33l, Tomek-35l) z Warszawy. Czasowo mieszkamy w UK ale regularnie jestesmy w PL . Brdzo dbany o swoj wyglad. Tworzymy pare ze soba juz 6 lat . Niestety do pelni szczęscia chcieli byśmy mieć malego brzdaca któremu pragniemy zapewnić szczęśliwe dzieciństo i wychować na fajnego czlowieka:))) Niestety moj partner okazal sie być bezpłodny co potwierdzilo kilka badań:((( Preferujemy tylko metodę naturalną .Mamy tez pewne wyorazenie o samym akcie inseminacji-ale o tym juz w prywatnej korespondencji. Jesteśmy ludżmi bez tabu i bardzo tolerancyjnymi. Tego samego oczekujemy od naszego Dawcy. Długo zastanawialisśmy się zanim wybraliśmy tą drogę...ale wolimy zrobić to w sposoób przyjemny niż laboratoryjny.Poszukujemy dawcy-inseminatora w wieku 25-35lat, wysokiego ( min 176 cm) , na poziomie-dyskretnego ,ZDROWEGO ( badania WR,HBS,HIV-na nasz koszt) , bez chorób genetycznych w rodzinie, przystojnego, dobrze zudowanego , koniecznie sportowca ( np student AWF) o milym charakterze i kulturze osobistej który zapłodnił juz przynajmniej raz. Preferowani ojcowie chłopców:))) Nastoletnia mlodziez prosze nie zawracac nam glowy- nie jestem nauczycielka sexu! Może ten opis wydawać się nieco szczegółowy ale wolimy od razu byc z Wami szczerzy żeby nikomu nie robić przykrości a nam fałszywych nadzieji . Wykładamy karty na stół i tego też oczekujemy...Nie ukrywamy że szukamy bezpruderyjnego dawcy.Zapewniamy prawnie brak roszczeń w stosunku do inseminatora. Oferty z foto bedą w pierwszej kolejności uwzględniane. Kontakt : inseminacja_wawa@wp.pl
Pozdrawiamy Renia i Tomek:)
Ostatnio zmieniony 15 marca 2013, 19:28 - pt przez inseminacja_wawa, łącznie zmieniany 1 raz.
admin
Site Admin
Posty: 1683
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: Para z Warszawy pozna dobrego inseminatora!

Post autor: admin »

Naturalne zapłodnienie w obecności męża to absolutna nowość na tym forum :mrgreen:
Powodzenia :P
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
inseminacja_wawa
Posty: 7
Rejestracja: 18 czerwca 2012, 20:38 - pn
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Para z Warszawy pozna dobrego inseminatora!

Post autor: inseminacja_wawa »

admin pisze:Naturalne zapłodnienie w obecności męża to absolutna nowość na tym forum :mrgreen:
Powodzenia :P
Czolem Adminie, widze ze nie dowierzasz ze to mozliwe...mamy juz kilka odpowiedzi :D na nasz post, a nowosci chyba sa mile widziane :oops: Pozdrawiamy serdecznie i wyrazy uznania za ten portal,
admin
Site Admin
Posty: 1683
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: Para z Warszawy pozna dobrego inseminatora!

Post autor: admin »

Dziękuję ;)
Ależ dowierzam :)
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
Selenit
Posty: 2
Rejestracja: 22 czerwca 2012, 20:30 - pt

Re: Para z Warszawy pozna dobrego inseminatora!

Post autor: Selenit »

Witam serdecznie,
jestem Ojcem czworga dzieci. Dwóch pięknych córek i dwóch chłopców.
Nie przeszkadza mi obecność Twojego męża. Moje dzieci są bardzo inteligentne i zdrowe. Jeśli chodzi o mnie to mam ukończone dwa kierunki studiów i doktorat. Nie interesują mnie pieniądze a jedynie dobra zabawa i jeżeli zechcesz być w ciąży to będziesz bez względu na ilość prób jakich będzie to wymagało. Mam nadzieję, że jesteście dobraną, ładną parą. Twój mąż też nie interesuje mnie pod żadnym pozorem. Jestem zdrowy i gotowy poddać się badaniom, jednak od was wymagam tego samego. Jeśli Was to zainteresuje to możemy rozmawiać o innych aspektach naszego ewentualnego kontraktu - pożycia. Jedyny warunek to taki, że zapłodnienie będzie wiązało się z pełnym aktem seksualnym, nie interesuje mnie jakieś szybkie spotkanie i przekazywanie nasienia w tubce.
Pozdrawiam serdecznie,
Michał
inseminacja_wawa
Posty: 7
Rejestracja: 18 czerwca 2012, 20:38 - pn
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Para z Warszawy pozna dobrego inseminatora!

Post autor: inseminacja_wawa »

Witaj,
Bardzo serdecznie dziekujemy za szybka odpowiedz. My od dluzszego czasu zastanawialismy sie jak to zrobic. Banki spermy sa dla nas odhumanizowane i pachna laboratoruim w ktorym produkuje sie a nie robi dzieci:))) Robienie w sensie pozytywnym:))) mamy na mysli.... Poza tym pragniemy aby sam akt inseminacji byl bardzo naturalny i zblizony jak najbardziej do tego klimatu w jakim dochodzi do kopulacji. Chcemy aby bylo to wydarzenie nie tylko dla nas obojga , stad uczestnictwo
meza, ale tez dla wybranego przez nas inseminatora ktory mnie zaplodni. Pragniemy spotkac sie na weekend w jakims hotelu , my pokrywamy koszta, gdzie bedziemy poznawac sie lepiej . Nie wyobrazamy sobie ze dojdzie wylacznie do pokrycia mnie bez tzw gry wstepnej i dobrego sexu. Jak pisalismy jestesmy ludzmi bezpruderyjnymi dla ktorych sex tez jest wazny a prokreacja jest z nim scisle zwiazana. Moj maz bedzie przy nas w momencie gdy bede pokrywana i tez bedzie mnie piescil. Jest to bardzo
wazne dla mnie zeby czuc go blisko w tym momencie . Poza tym od razu uprzedze ze po inseminatorze on tez bedzie kopulowal ze mna zeby z kolei on czul sie dowartosciowany. Przepraszamy za szczerosc ale tak to widzimy i od razu wolimy zapytac czy Tobie to bedzie odpowiadalo. Stad zaznaczenie ze szukamy bezpruderyjnych osob. Poza tym jestesmy naturystami i nagosc jest dla nas przyjemnoscia stad podczas spotkania zamierzamy czesto byc nago. Pragniemy zebys zarowno Ty jak i moj maz pokryli mnie
kilka razy tego wieczora aby efekt byl bardziej prawdopodobny. Mamy nadzieje ze nie palisz , my tez nie. Pragniemy aby to spotkanie bylo przyjemnym wieczorem , tym tak bardzo szczegolnym dla nas i mamy nadzieje dla Ciebie. Z tego co wnioskujemy Ty juz zaplodniles kobiety. Mozemy zapytac czy oprocz faktu pomocy cos jeszcze wplynelo na Twoja decyzje o zostaniu dawca? Rozumiemy ze wielu mezczyzn podnieca fakt ze moga swoja sperma zaplodnic obca kobiete...moj maz np ma takie fantazje ale jak na
przekor losowi nawet nie moze zaplodnic wlasnej:((( Tak jak pisalismy jestesmy bardzo toleracyjni i z szacunkiem podchodzimy do ludzkich namietnsci,i fantazji Jestesmy troche ograniczeni ze spotkaniami poniewaz mieszkamy i w Polsce (Warszawa) i czesciowo w Wlk Brytanii ( ok Londynu) ale zapewne da sie to wszystko poukladac.
Czy Twoja oferta wiaze sie z gratyfikacja finansowa? Musimy przyznac ze rozne oferty dostalismy...najdurniejsza w rankingu to wysykla spermy w strzykawce kurierem za kase oczywiscie, zenujace:(((( Oczywiscie bedzie nam milo goscic Ciebie i zapewniamy ze wszystkie wydatki zwiazane z pobytem i podroza na spotkanie z nami pokrywamy my. O dyskrecji i zabezpieczeniach prawnych tez pomyslelismy , mozemy napisac Tobie oswiadczenie ze zostalam zaplodniona na nasza prosbe i nigdy nie bede roscila
zadnego obowiazku alimentacyjnego.
To tak szybko na kolanie:))))Mamy nadzieje na szybko odpiszesz, Masz jakies foto?
Aha czy masz dosc duzy ejakulat? Ile razy podczas nocy mozesz kopulowac? Czy sa zeczy jakie szczegolnie lubisz w sexie? Napisz konkretnie ile masz lat/ wzr/waga oraz czym sie ogolnie zajmuesz.Przedstaw sie bo nic nie wiemy o Tobie a to podstawa.
Pozdrawiamy ,
Renia i Tomek
PrzystojnyPrezes
Posty: 8
Rejestracja: 28 czerwca 2012, 19:10 - czw

Re: Para z Warszawy pozna dobrego inseminatora!

Post autor: PrzystojnyPrezes »

Witaj jestem zainteresowany aby Ci pomóc. Ja 33 letni przystojny emeryt wojskowy.
Na chwilę obecną prowadzę swoją działalność gospodarczą. Jestem osobą bardzo czystą,inteligentną i wysportowaną. Mam grupę O Rh+ jestem honorowym dawcą krwi. Mieszkam w Warszawie.
Jestem żonaty mam 3 śliczne córki, jeżeli jesteś zainteresowana mój e-mail endi31@op.pl
Jak co to prześlę swoje fotki i moich córeczek-pozdrawiam.
Radek
Posty: 137
Rejestracja: 03 czerwca 2012, 23:03 - ndz

Re: Para z Warszawy pozna dobrego inseminatora!

Post autor: Radek »

Witam panią jeżeli chodzi o pomoc jak najbardziej moge pomóc,aby pani miała dziecko,ja brunet wzrost 180cm,oczy piwne zadbany,mam 34 lata.Jeśli chodzi o więcej informacji chętnie udziele prosze o kontakt...na meil hugo3045@wp.pl
winchester5
Posty: 8
Rejestracja: 09 lipca 2012, 06:59 - pn

Re: Para z Warszawy pozna dobrego inseminatora!

Post autor: winchester5 »

Czy już się państwu udało? Jeże li nie to mam pytanie czy próbowalisci podniesć jakość nasienia u męża.
tsubasa1
Posty: 1
Rejestracja: 16 lipca 2012, 13:47 - pn

Re: Para z Warszawy pozna dobrego inseminatora!

Post autor: tsubasa1 »

cześć jestem zainteresowany waszą ofertą mam 180 cm wzrostu 80 kg mam brązowe oczy brunet wyższe wykształcenie 25 lat wysportowany, miły nawet bardzo bo studiowałem na AWF zrobię to za darmo. jeśli chodzi o to ile razy mogę to uwierz mi nie chcę się chwalić ale nie pożałujecie, czekam na dalszy kontakt.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post