Pomogę

Ogłoszenia dawców spermy
piacesp
Posty: 29
Rejestracja: 03 czerwca 2012, 15:00 - ndz

Pomogę

Post autor: piacesp »

Wiem jakie to szczęście - cieszyć się z faktu bycia rodzicem. Dlatego chcę pomóc spełnić się w rodzicielstwie. Trochę o mnie: mam na imię Piotr, jestem ze Śląska, ale myślę, że to nie jest problemem. Mam 177 cm wzrostu, włosy ciemny blond, oczy niebieskoszare, waga jakieś 86 kg, dość dobrze zbudowany, przez kilka lat uprawiałem wyczynowo sport, a teraz też ćwiczę, trochę siłowni, basen, rower. Nie mam nałogów, bez obciążeń genetycznych. Dodam, że od kilku lat jestem honorowym dawcą krwi (Grupa 0 Rh -). Mam wyższe wykształcenie, pracuję w administracji publicznej na kierowniczym stanowisku. Jak wspomniałem jestem ojcem - mam śliczną zdrową córeczkę, blondynkę o niebieskich oczach. Dodam, że pomogłem już dwóm paniom, w jednym przypadku jest to już czteroletni chłopiec, druga pani nie potwierdziła zapłodnienia.
Pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszłych rodziców.
Ostatnio zmieniony 12 listopada 2020, 20:50 - czw przez piacesp, łącznie zmieniany 7 razy.
katarzyna.katarzyna
Posty: 2
Rejestracja: 02 września 2014, 20:51 - wt

Re: Pmogę bezintersownie

Post autor: katarzyna.katarzyna »

Dziękuje!!!!

Jesteś super facet, w dwa miesiące dokonałeś cudu, z którym przez 6 lat borykała się klinika.
Tylko dzięki Tobie, należę do grona szczęśliwych przyszłych mam i chociaż jesteśmy z Dzidzią dopiero na początku tej drogi,to czujemy że wszystko skończy się dobrze.
Buziak
karminowa10
Posty: 2
Rejestracja: 21 grudnia 2014, 00:20 - ndz

Re: Pmogę bezintersownie

Post autor: karminowa10 »

Dziękuję! :) :) :)
Udało się za pierwszym razem przez inseminację :)
Spełniło się nasze marzenie dzięki Tobie!!!!
Jesteśmy bardzo bardzo wdzięczni!
Cieszę się, że są na tym świecie jeszcze ludzie gotowi na bezinteresowną pomoc - tacy jak Ty :)
piacesp
Posty: 29
Rejestracja: 03 czerwca 2012, 15:00 - ndz

Re: Pmogę bezintersownie

Post autor: piacesp »

W ten świąteczny czas składam Wam najserdeczniejsze życzenia milej, rodzinnej i pełnej nastroju wieczerzy wigilijnej
oraz spełnienia marzeń i nadziei jakie niesie ze sobą nadchodzący Nowy Rok
karminowa10
Posty: 2
Rejestracja: 21 grudnia 2014, 00:20 - ndz

Re: Pmogę bezintersownie

Post autor: karminowa10 »

Dziękuję :) wzajemnie - samych radosnych chwil na te Święta i spełnienia marzeń w Nowym Roku!
piacesp
Posty: 29
Rejestracja: 03 czerwca 2012, 15:00 - ndz

Re: Pomogę bezintersownie

Post autor: piacesp »

Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku!!!
piacesp
Posty: 29
Rejestracja: 03 czerwca 2012, 15:00 - ndz

Re: Pomogę

Post autor: piacesp »

Powyższe posty mówią, że pomogłem już czterem paniom. Ogłoszenie jest nadal aktualne.
piacesp
Posty: 29
Rejestracja: 03 czerwca 2012, 15:00 - ndz

Re: Pomogę

Post autor: piacesp »

Wszystkim obecnym mamusiom oraz tym starającym się a także przyszłym wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet.
piacesp
Posty: 29
Rejestracja: 03 czerwca 2012, 15:00 - ndz

Re: Pomogę

Post autor: piacesp »

Życzę wszystkim smacznego jajka i mokrego dyngusa!!!
piacesp
Posty: 29
Rejestracja: 03 czerwca 2012, 15:00 - ndz

Re: Pomogę

Post autor: piacesp »

Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich mam, tych obecnych i przyszłych :-)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post