SZUKAM MATKI DLA MOJEGO DZIECKA

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
ALBERT
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2012, 20:03 - czw

SZUKAM MATKI DLA MOJEGO DZIECKA

Post autor: ALBERT »

NIESTETY LOS TAK POKIEROWAŁ, ŻE MOJA PIERWSZA ŻONA NIE MOGŁA MIEĆ DZIECI. DRUGA ŻONA, CHOĆ MIAŁA DWOJE SWOICH DZIECI ZACHOROWAŁA I CHOĆ PRÓBOWALIŚMY WIELOKROTNEGO IN VITRO ORAZ KOMÓREK DAWCZYNI , JEJ ORGANIZM ODRZUCAŁ ZAPŁODNIONE KOMÓRKI.
MIESZKAM WE WROCŁAWIU, PROWADZĘ BIZNES MOTORYZACYJNY ORAZ STADNINĘ KONI. SKOŃCZYŁEM STUDIA WYŻSZE, JEŻDZĘ KONNO, NA NARTACH , LUBIĘ ZWIERZĘTA, JESTEM W PEŁNI ZDROWY - CO ROKU ROBIĘ KOMPLEKSOWE BADANIA. WYCHOWUJĘ MŁODSZĄ CÓRKĘ MOJEJ ŻONY ZE SKUTKIEM - MYŚLĘ BARDZO DOBRYM. BRAKUJE MI JEDNAK POTOMKA, KTÓRY PRZEJMIE MOJE GENY. SZUKAM DZIEWCZYNY, KTÓRA CHCIAŁABY URODZIĆ MI DZIECKO. NIE CHCĘ OPUSZCZAĆ MOJEJ RODZINY, BO JĄ KOCHAM. DŁUGO I WIELOKROTNIE O TYM ROZMAWIALIŚMY Z MOJĄ ŻONĄ I ONA WIE, ŻE BEZ DZIECKA NASZE ŻYCIE MOŻE SIĘ ROZPAŚĆ I TAK JAK JA AKCEPTUJĘ TO , ZE ONA KONTAKTUJE SIĘ ZE SWOIM BYŁYM MĘŻEM, TAK ONA POWINNA PRZYJĄĆ DO ŚWIADOMOŚCI MATKĘ MOJEGO DZIECKA. CHCIAŁBYM POZNAĆ DZIEWCZYNĘ, MOGĄCĄ ZAAKCEPTOWAĆ TAKĄ SYTUACJĘ, KTÓRA NA POZÓR DZIWNA , JEST TAK NAPRAWDĘ NORMĄ W NASZYM ŻYCIU. CHĘ DAĆ MOJEMU DZIECKU SPOKOJNE ŻYCIE, A JEGO MATCE BEZPIECZEŃSTWO FINANSOWE I PSYCHICZNE ORAZ Z CZASEM - MAM NADZIEJĘ -MIŁOŚĆ. OCZYWIŚCIE KAŻDA MARZY O ŚLUBIE W BIAŁEJ SUKNI, ALE JAK MÓWIĄ WIĘCEJ JEST ŁEZ OD SPEŁNIONYCH MARZEŃ NIZ OD NIESPEŁNIONYCH...
WIELE MAŁŻEŃSTWA ŻYJE Z DZIEDZICTWEM WŁASNEJ PRZESZŁOŚCI , NIEUDANYCH ZWIĄZKÓW I DZIECI, KTÓRE SĄ ZAWIESZONE MIĘDZY KŁÓTNIAMI RODZICÓW. WIELE MAŁŻEŃSTW POTRAFI POŁĄCZYĆ SWOJĄ PRZESZŁOŚĆ Z TERAŹNIEJSZOŚCIĄ. JA WIEM, ŻE POTRAFIĘ POŁĄCZYĆ TERAŹNIEJSZOŚĆ Z PRZYSZŁOŚCIĄ . ALBERT
Na górę
ALBERT44
admin
Site Admin
Posty: 1682
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: SZUKAM MATKI DLA MOJEGO DZIECKA

Post autor: admin »

Kogo konkretnie szukasz :?: Surogatki :?:
Nie pisz wszystkiego dużymi literami
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
camilla
Posty: 3
Rejestracja: 03 grudnia 2011, 21:28 - sob

Re: SZUKAM MATKI DLA MOJEGO DZIECKA

Post autor: camilla »

prosze o kontakta na mail: karolija30@interia.pl , kontaktowales sie ze ,mna ale nie moge odp na priv takze prosze na mail , dziekuje i pozdrawiam
murawski
Posty: 2
Rejestracja: 04 lipca 2012, 18:11 - śr

Re: SZUKAM MATKI DLA MOJEGO DZIECKA

Post autor: murawski »

:lol: :( :oops:
Ostatnio zmieniony 20 lipca 2013, 22:31 - sob przez murawski, łącznie zmieniany 1 raz.
samotnatopola
Posty: 8
Rejestracja: 14 listopada 2012, 17:28 - śr

Re: SZUKAM MATKI DLA MOJEGO DZIECKA

Post autor: samotnatopola »

aktualne? Napisz
samotnatopola
Posty: 8
Rejestracja: 14 listopada 2012, 17:28 - śr

Re: SZUKAM MATKI DLA MOJEGO DZIECKA

Post autor: samotnatopola »

Post jest dosyć stary więc nie wiem czy się nie wygłupiam...ale..
Nie potrzebuję od Ciebie miłości, masz żonę to ją kochaj - rozumiem to :) Wystarczy szacunek i zrozumienie. O białej sukni nie marzę, już ją miałam, niestety nie wyszło. bardzo dobrze rozumiem Waszą sytuację, masz wspaniałą żonę jeśli się na to godzi. Mieszkam wystarczająco niedaleko żebyś miał kontakt z dzieckiem, a wystarczająco daleko że ja nie będę ingerować w Twoje życie. Mam 35 lat i już trochę przeszłam, dzieci nie mam... Jeśli aktualne napisz samotnatopola@wp.pl
e-magia33
Posty: 2
Rejestracja: 18 listopada 2012, 16:24 - ndz

Re: SZUKAM MATKI DLA MOJEGO DZIECKA

Post autor: e-magia33 »

Witaj,
szukam ojca dla mojego dziecka :)
Twój post wydał mi się uczciwy i rozsądny. Jesli jest nadal aktualny - zapraszam do kontaktu. Mam 36 lat, wykształcenie wyższe, mieszkam i pracuję we Wrocławiu. Jestem sympatyczna, elokwentna, towarzyska, mam własne pasje i do szczęścia brakuje mi jedynie bycia matką.
pozdrawiam
Małgosia
e-magia33@o2.pl
anit25ka
Posty: 6
Rejestracja: 20 stycznia 2013, 19:50 - ndz

Re: SZUKAM MATKI DLA MOJEGO DZIECKA

Post autor: anit25ka »

jesli nadal jest pan zainteresowany prosze o kontakt anit25ka@wp.pl
aasik134
Posty: 11
Rejestracja: 03 grudnia 2012, 14:53 - pn

Re: SZUKAM MATKI DLA MOJEGO DZIECKA

Post autor: aasik134 »

znalazles juz matke jezeli jeszcze szukasz to napisz do mie aasik134@wp.pl
popea28
Posty: 10
Rejestracja: 12 września 2013, 15:32 - czw

Re: SZUKAM MATKI DLA MOJEGO DZIECKA

Post autor: popea28 »

Czy ogłoszenie jest nadal aktualne?Mam 28 lat ,wykształcenie wyższe,mieszkam sama.Jeśli jest proszę o odpowiedz na maila popea27@wp.pl.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 20 października 2013, 16:09 - ndz przez popea28, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post