Zdecydowanego Pana szukam

Ogłoszenia kobiet
monia.kra159
Posty: 10
Rejestracja: 19 marca 2012, 10:34 - pn

Zdecydowanego Pana szukam

Post autor: monia.kra159 »

Witam.
Jestem singelką i szukam Pana zdecydowanego, zdrowego, wiek do 45 lat jako dawcy nasienia (w sposób naturalny).
Proszę o wiadomość z informacjami, np: wygląd (zdjęcie mile widziane), zainteresowania, choroby w rodzinie itd.
Najlepiej z województwa wielkopolskiego.

Monia

:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
Panowie proszę już nie przesyłajcie swoich ofert na zapłodnienie. Wybrałam dwóch kandydatów i o swojej ostatecznej decyzji na pewno poinformuję...O efektach również. Pozdrawiam Monia

Cześć...nie pisałam wcześnie ponieważ nie chciałam zapeszać...rozpoczął mi się 9 m-c...mam syna i jestem szczęśliwa...Dziękuje...Robertowi też...

Monia

I już jesteśmy razem w domku...
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy...nie poddawajcie się i szukajcie swojego szczęścia, bo warto.
papa


Cześć, dzisiaj uswsiadomiłam sobie że rok temu zamieściłam ogloszenie na tym portalu i dzięki temu udało mi się. Mialam tez trochę szczęścia i dzięki życzliwości jednej z Pań ktora też skorzystała z portalu dzisaj mogę się cieszyć tym szczęściem. Jest wszystko ok. Piszę ponieważ jeżeli któraś z dziewczyn szuka dobrego, sprawconego dawcy to również bardzo chętnie pomogę.

Pozdrawiam
Monia
Ostatnio zmieniony 20 marca 2013, 22:51 - śr przez monia.kra159, łącznie zmieniany 4 razy.
robik7
Posty: 2
Rejestracja: 16 marca 2012, 18:21 - pt

Re: Zdecydowanego Pana szukam

Post autor: robik7 »

Witam
Jestem zdrowy,posiadam 5 tke dzieci,bez obciążeń -zdrowych,gr krwi 0 rh -,kontakt robik7@poczta.fm
romulus22222@wp.pl
Posty: 34
Rejestracja: 03 lipca 2011, 13:32 - ndz

Re: Zdecydowanego Pana szukam

Post autor: romulus22222@wp.pl »

Witam Ja42l moge pomoc w zaplodnieniu. Reszta do uzgodnienia. Prosze o kontakt 661246852
tekoj
Posty: 7
Rejestracja: 23 września 2011, 16:13 - pt

Re: Zdecydowanego Pana szukam

Post autor: tekoj »

witaj, jestem z podkarpackiego, mogę Ci pomóc , mam takie jedno doświadczenie,34 lata, wysoki szczupły, zdrowy,studia wyższe techniczne, zaiteresowania:motoryzacja , informatyka, turystyka, sport
kris007
Posty: 10
Rejestracja: 24 listopada 2011, 20:54 - czw

CHŁOPAK - PODKARPACIE

Post autor: kris007 »

Witam.PODKARPACIE RZESZÓW.CHŁOPAK 28 LAT brunet, 185 cm, wykształcenie wyższe.Jeśli chodzi o choroby to raczej nigdy nie chorowałem( grypa i przeziębienie to normalne w szkołach).W rodzinie nie było przypadków chrób nowotworowych czy też chorób psychicznych lub innych.Dziadkowie jeszcze żyją.Jeśli chodzi o żywotność to w mojej rodzinie to jest ona rzedu 90-105 lat, tak,że geny porządne.Grupa krwi B Rh+, nigdy nie byłem chory i nie leżałem w szpitalu.Jesli chodzi o ingerencję w wychowanie dziecka, to zależy tylko od ciebie.Zastosuję się do wytycznych.Chociaż byłoby dobrze,żeby dziecko kiedyś wiedziało,kto jest jego ojcem biologicznym, choć niekoniecznie.Kontakt: krzysiek2050@interia.eu
masteks
Posty: 10
Rejestracja: 11 stycznia 2012, 09:36 - śr

Re: Zdecydowanego Pana szukam

Post autor: masteks »

Witam
Jestem zdrowym 39 latkiem ,mam dzieci ,żadnych chorób genetycznych,także w rodzinie,szatyn przystojny ,chętnie pomogę,proszę o kontakt masteks@wp.pl
irek121
Posty: 14
Rejestracja: 27 grudnia 2011, 00:10 - wt

Re: Zdecydowanego Pana szukam

Post autor: irek121 »

daj znac 180 cm szczuply brunet krew brh+ kel ujemny jesli to wazne mieszkam na skraju wlkp pd dol slask i lodzkie jesteem ku ojcem zdjecie o wgladu pzdr
LukaszS
Posty: 1
Rejestracja: 21 marca 2012, 03:44 - śr

Re: Zdecydowanego Pana szukam

Post autor: LukaszS »

Witaj.Zainteresowało mnie Twoje ogłoszenie , moze nie będzie ono oryginalne ale jest na pewno powazne i konkretne . Kocham dzieci i jak sądzę Ty także i z miła chęcia spełniłbym marzenie Twoje.Nie będę pisał tutaj o sobie bo sądzę że milej będzie poznać się porozmawiać na lini prywatnej.Dodam tylko że jestem z Wielkopolski.Jeśli w jakiś sposób Cię zainteresuję i jest to jeszcze aktualne to Bardzo proszę o kontakt na maila do mnie lepek0071@wp.pl
pozdrawiam czekam.
Marwal1975
Posty: 4
Rejestracja: 18 marca 2012, 06:27 - ndz

Re: Zdecydowanego Pana szukam

Post autor: Marwal1975 »

Hej Mariusz 37 lat 172/68 oczy,wlosy czarne 2 synow ,zolnierz zawodowy jesli Cie interesuje napisz mariusz-walczewski@wp.pl wiecej o sobie przez kont. tel.
irek121
Posty: 14
Rejestracja: 27 grudnia 2011, 00:10 - wt

Re: Zdecydowanego Pana szukam

Post autor: irek121 »

mieszkam pd wlkp jesli jestes zainteresowana pisz na e- maila pzdr
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post