Poszukiwany zdecydowany dawca

Ogłoszenia kobiet
kasia dziecko
Posty: 1
Rejestracja: 05 października 2016, 09:33 - śr

Poszukiwany zdecydowany dawca

Post autor: kasia dziecko »

Witam.
Poszukuję zdecydowanego i odpowiedzialnego pana który pomoże mi zajść w ciążę. Pan musi być szatynem bądź brunetem o jasnych oczach w wieku do 33 lat. Miejsce zamieszkania nie ma znaczenia - cały tren Polski. Warunkiem koniecznym jest posiadanie aktualnych badań na Hiv i choroby weneryczne.

Wybranego pana zaproszę na wstepne spotkanie aby ustalić wszystkie szczegóły a następnie w wyznaczonym terminie na dwudniowy pobyt w hotelu. Gwarantuje dyskrecję.

Będę brała pod uwagę tylko kandydatów którzy wraz z krótką informacją o sobie prześlą również swoje aktualne zdjęcie na adres kasiadziecko@gmail.com

Pozdrawiam
Jureczek
Posty: 115
Rejestracja: 04 kwietnia 2016, 10:21 - pn

Re: Poszukiwany zdecydowany dawca

Post autor: Jureczek »

Witaj. :D
Odpisz a sotkamy się napewnoJestem zdecydowanym dawcą i nie zawodę jeśli chodzi o termin
Co do miejsca może być Hotel,lub inne bezpieczne miejsce z dala od znajomych.Zapraszam.Dawca.
pawell111222333
Posty: 48
Rejestracja: 10 września 2015, 12:47 - czw

Re: Poszukiwany zdecydowany dawca

Post autor: pawell111222333 »

Jestem 30 letnim brunetem,183cm,krótkie włosy,Wolny od nałogów i obciążeń genetycznych ( honorowy dawca krwi,0 Rh +) Wykształcenie wyższe.
Chciałbym pomoc kobiecie w osiągnięciu tego upragnionego szczęścia...jakim jest macierzyństwo...Jestem ojcem ślicznego i zdrowego dziecka, drugie w drodze nie posiadam nałogów ,miła i przyjemna współpraca to mój priorytet.
Pomogłem skutecznie 2 kobietom, które mają śliczne i zdrowe dzieci !
Zdrowy 100%, żadnych chorób zakaźnych, bardzo dobre geny !
Pomogę spełnić marzenia o dziecku bez ingerencji w dalsze życie z mojej strony pełna dyskrecja.
Pozdrawiam

kontakt: pawell111222333@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post