Szukamy Pana który pomogłby stworzyć nowe życie....

Ogłoszenia kobiet
Bega
Posty: 3
Rejestracja: 10 stycznia 2012, 17:42 - wt

Szukamy Pana który pomogłby stworzyć nowe życie....

Post autor: Bega »

Jesteśmy z okolic Lublina, szukamy Pana który pomogłby stworzyć nowe życie....
Szukamy dawcy z Lublina lub okolicy
Dawca: co najmniej 180 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, ciemny blondyn, szatyn lub brunet, grupa krwi ORh+ lub ARh+; aktualne wyniki badań lekarskich, wyniki badań na choroby weneryczne, mile widziane wyniki badan nasienia.
Bez nałogów, nie palący i nie pijący, bez obciązeń genetycznych, wad postawy, wad wzroku
W dobrej kondycji fizycznej,zadbany i kulturalny, mile widzialne wyższe wyksztalcenie; konkretny, świadomy zostania dawcą (anonimowość gwarantowana -bez jakichkolwiek prób kontaktu z nami i dzieckiem w przyszlości

Chętnych kandydatów proszę o kontakt -e-mail: bega14@vp.pl (konto onet)

PS>Więcej szczegółów w prywatnej wiadomości
kris007
Posty: 10
Rejestracja: 24 listopada 2011, 20:54 - czw

Re: Szukamy Pana który pomogłby stworzyć nowe życie....

Post autor: kris007 »

Witam.PODKARPACIE RZESZÓW.CHŁOPAK 28 LAT brunet, 185 cm, wykształcenie wyższe.Jeśli chodzi o choroby to raczej nigdy nie chorowałem( grypa i przeziębienie to normalne w szkołach).W rodzinie nie było przypadków chrób nowotworowych czy też chorób psychicznych lub innych.Dziadkowie jeszcze żyją.Jeśli chodzi o żywotność to w mojej rodzinie to jest ona rzedu 90-105 lat, tak,że geny porządne.Grupa krwi B Rh+, nigdy nie byłem chory i nie leżałem w szpitalu.Zastosuję się do wytycznych.Kontakt: krzysiek2050@interia.eu
Bega
Posty: 3
Rejestracja: 10 stycznia 2012, 17:42 - wt

Re: Szukamy Pana który pomogłby stworzyć nowe życie....

Post autor: Bega »

Witam
Dziękujemy wszystkim którzy odpowiedzieli na nasz anons na tej stronie. Odezwiemy się do wybranych panów na poczcie prywatnej.
POzdrawiamy
Bega
Bega
Posty: 3
Rejestracja: 10 stycznia 2012, 17:42 - wt

Re: Szukamy Pana który pomogłby stworzyć nowe życie....

Post autor: Bega »

Nowi panowie, proszę już nie pisać. Lista kandydatów jest już zamknięta.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post