Profesjonalny dawca, Polska i Europa

Ogłoszenia dawców spermy
DoswiadczonyMichal
Posty: 27
Rejestracja: 10 grudnia 2012, 17:00 - pn

Profesjonalny dawca, Polska i Europa

Post autor: DoswiadczonyMichal »

Witam serdecznie,
Mam 25 lat, 185 cm wzrostu, ważę 82kg. Jestem przystojnym mężczyzną o niebieskim kolorze oczu, oraz ciemno brązowych/czarnych włosach. Regularnie uprawiam sport, nie palę, ani nie piję.
Jestem człowiekiem o umyśle ścisłym, który ciągle rozwija swoją wiedzę i podąża w kierunku zdobycia doktoratu.
Oprócz studiowania pracuje w branży technicznej. Jestem też zarejestrowanym dawcą w jednej z klinik leczenia niepłodności. Przeszedłem wszystkie badania, od HIV, przez HCV, aż po badania genetyczne. Jestem całkowicie zdrowy, tak jak cała moja rodzina. (Jestem gotów poddać się każdemu badaniu, o które Państwo poproszą, nie mam nic do ukrycia)
Pomagam również parom oraz singlom nie od dziś z ogromnym współczynnikiem skuteczności, który wynosi ponad 90%. Współpracowałem z parami z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Norwegii i kilku innych Państw. Cechuje mnie profesjonalizm i dostosowuję się do wymogów.

Dojazd nie stanowi dla mnie problemów, czy to Polska, Europa, czy inny zakątek świata.
Cenię sobie i dbam o cudzą prywatność.
Nie chcę mieć kontaktu z dzieckiem.

Wiem jak ciężko znaleźć odpowiedniego dawcę, ale decydując się na współpracę ze mną, decydujesz się na profesjonalistę w każdym calu. Gwarantuję, że nie będzie rozczarowania.

zaplodnie24@gmail.com - odpowiadam najpóźniej w ciągu 24h.

Pozdrawiam,
Zdrowy, profesjonalny dawca z badaniami.

zaplodnie24@gmail.com
nasze potomstwo:)
Posty: 1
Rejestracja: 25 września 2015, 14:53 - pt

Re: Profesjonalny dawca, Polska i Europa

Post autor: nasze potomstwo:) »

hejo.....więc uwaga potwierdzamy UDAŁO SIĘ, mamy 14 tydzień, pierwsza próba i mamy maleństwo w brzuszku, naprawde super facet, pełny profesjonalizm,
DoswiadczonyMichal
Posty: 27
Rejestracja: 10 grudnia 2012, 17:00 - pn

Re: Profesjonalny dawca, Polska i Europa

Post autor: DoswiadczonyMichal »

Niedługo minie 4ty rok, od kiedy pomagam. Zapraszam do kontaktu.
Zdrowy, profesjonalny dawca z badaniami.

zaplodnie24@gmail.com
DoswiadczonyMichal
Posty: 27
Rejestracja: 10 grudnia 2012, 17:00 - pn

Re: Profesjonalny dawca, Polska i Europa

Post autor: DoswiadczonyMichal »

W dalszym ciagu aktualne, zapraszam do kontaktu. zaplodnie24@gmail.com


Ostatnio przesunięty w górę 05 czerwca 2018, 23:10 - wt przez: DoswiadczonyMichal.
Zdrowy, profesjonalny dawca z badaniami.

zaplodnie24@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post