szukam Pana - śląsk

Ogłoszenia kobiet
Martu76
Posty: 1
Rejestracja: 12 sierpnia 2011, 13:05 - pt

szukam Pana - śląsk

Post autor: Martu76 »

Mam 34 lata,wyższe wykształcenie, mam jedno dziecko z poprzedniego związku, obecny partner nie może mieć potomstwa. Jeśli chesz pomóc napisz satram@o2.pl
romulus22222@wp.pl
Posty: 34
Rejestracja: 03 lipca 2011, 13:32 - ndz

Re: szukam Pana - śląsk

Post autor: romulus22222@wp.pl »

Witam. Moge Pani pomoc.Jestem z wlkp. 661246852
borat8
Posty: 13
Rejestracja: 02 sierpnia 2011, 17:14 - wt

Re: szukam Pana - śląsk

Post autor: borat8 »

Witam napisałem do pani meila jestem z Częstochowy pozdrawiam.
windglet
Posty: 4
Rejestracja: 26 marca 2011, 00:26 - sob

Re: szukam Pana - śląsk

Post autor: windglet »

Witaj.
37 lat. zadbany i aktywny, wyższe wykształcenie, żonaty, dwójka zdrowych dzieci. Pomogę. Napisz.
Kraków.
Windglet
on273
Posty: 11
Rejestracja: 01 lipca 2010, 19:52 - czw

Re: szukam Pana - śląsk

Post autor: on273 »

Chętnie pomogę
Ostatnio zmieniony 19 lutego 2012, 14:37 - ndz przez on273, łącznie zmieniany 3 razy.
wmw
Posty: 7
Rejestracja: 07 września 2011, 14:19 - śr

Re: szukam Pana - śląsk

Post autor: wmw »

witam jesli aktualne i masz ochote odpisz oddzwonie i porozmawiamy moze ......pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 16 lipca 2013, 13:03 - wt przez wmw, łącznie zmieniany 1 raz.
KAMIL
Posty: 2
Rejestracja: 04 października 2011, 12:12 - wt

Re: szukam Pana - śląsk

Post autor: KAMIL »

witam jezeli nadal twoje ogłoszenie jest aktualne napisz lub zadzwon 789-070-890 zchencia cie zapłodnie mam duze doswiadczenie zonaty dyskrecia mskoczylas25@wp.pl
marko-polon
Posty: 3
Rejestracja: 16 września 2011, 09:13 - pt

Re: szukam Pana - śląsk

Post autor: marko-polon »

Mam 37 lat, wysoki, 183 cm wzrostu, ciemne krótkie włosy, szare lub piwne oczy (jedni mówią tak, drudzy tak-w dowodzie wpisane, że szare). Mam wszechstronne zainteresowania: fotografika,muzyka,podróże, sport). Posiadam swoją firmę projektową od 7 lat. Jestem osobą podobno inteligentną z dużym poczuciem humoru. Zajmuję się również działalnością społeczną i organizacyjną. Grupa krwi 0 Rh + . Regularny honorowy dawca krwi. Bez żadnych chorób dziedzicznych czy przebytych (nie licząc z dzieciństwa ospy czy różyczki). Zdrowy. Oddam życie w postaci plemników w sposób naturalny czy inseminacją kobiecie zdecydowanej do samodzielnego wychowywania dziecka lub małżeństwu, które posiada trudności z uzyskaniem potomstwa lub parze kobiet less. Zależy mi jedynie na utwierdzeniu, że dziecku niczego nie zabraknie.Nie będę ingerował w wychowywanie dziecka i na tym samym mi również zależy. Sam mam dwoje pięknych dzieci - parka. Nie ograniczam się co do swojego regionu (jestem z Polski Centralnej). Mogę dojechać na teren całej Polski.Spotkanie w domu lub hotelu (jedyny koszt osoby zainteresowanej). Nie interesuje mnie uroda czy wiek kobiety. Liczę na dojrzałe podejście do sprawy i dyskrecję oraz czystość. To samo oferuję z mojej strony.Odpisuję na każdy mail. Marek (marko-polon@wp.pl)
komandos
Posty: 8
Rejestracja: 19 listopada 2011, 16:35 - sob

Re: szukam Pana - śląsk

Post autor: komandos »

Pomoge,jestem ze Śląska,wiecej info;rafko79@interia.pl
error306
Posty: 11
Rejestracja: 04 listopada 2009, 22:49 - śr

Re: szukam Pana - śląsk

Post autor: error306 »

Sprzedam nasienie. Oferuję swoją pomoc przy zapłodnieniu kobiety, Jestem rzeczywistym dawcą, a nie poszukiwaczem przygód. Gwarantuję pełną dyskrecję oraz 100% zdrowia . OCZYWIŚCIE POSIADAM WSZYSTKIE BADANIA. BADANIA ZAWSZE PRZECHODZĘ W OBECNOŚCI PARTNERKI ZEBY POTEM NIE BYŁO NIEŚCISŁOŚCI. Mam 27 lat, jestem zdrowy, prowadzę aktywny tryb życia, nie palę. Mam ciemne włosy i oczy niebieskie. Wzrost 183cm. Jestem dobrze zbudowany i wysportowany. Wykształcenie wyższe. Grupa krwi O Rh plus . Zdaję sobie sprawę, że podjęcie decyzji o zapłodnieniu przez innego mężczyznę jest bardzo trudne, dlatego na naszym pierwszym wstępnym spotkaniu omawiamy wszystko. To kobieta wybiera czy ma być naturalnie, czy może przez inseminację. Jestem realistycznym człowiekiem a nie wirtualnie żyjącym w internecie kłamcą który bawi się w takie ogłoszenia, - więc proszę się nie krępować i pisać: bmws3@go2.pl
- pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post