Szukam dawcy

Ogłoszenia kobiet
star
Posty: 1
Rejestracja: 13 czerwca 2011, 18:37 - pn

Szukam dawcy

Post autor: star »

Poszukuję taty dla mojego Maleństwa - bez zobowiązań, bez alimentów, bez dalszej znajomości.

Jestem ładną, zadbaną kobietką przed 40-tką, niezależną finansowo i bardzo pragnę dziecka.
W 100% jestem zdrowa (przed podjęciem tej decyzji przebadałam się).

Poszukuję wysokiego, szczupłego bruneta, z wyższym wykształceniem. Chętnie już posiadającego dzieci. Ważne jest też, aby był zdrowy, bez nałogów;

Jeśli znajdzie się kandydat; proszę o meila wraz ze zdjęciem ab189@wp.pl, proszę dopisać grupę krwi oraz przybliżone miejsce zamieszkania.

Tylko poważne oferty!

Pozdrawiam.
windglet
Posty: 4
Rejestracja: 26 marca 2011, 00:26 - sob

Re: Szukam dawcy

Post autor: windglet »

37 lat. 182 cm wzrostu, wyższe wykształcenie, szatyn. Mieszkam w Krakowie. Grupa krwi ARh+. Jestem zadbanym facetem, zajmującym się zarządzaniem i finansami. Jestem aktywny nie tylko zawodowo - pływam, uprawiam windsurfing, jeżdżę na nartach, latam szybowcem.

Pomogę całkowicie bezinteresownie.
Windglet
TomTom1
Posty: 5
Rejestracja: 25 czerwca 2011, 12:25 - sob

Re: Szukam dawcy

Post autor: TomTom1 »

Czesc

Ja Rafal wysoki szatyn 202cm wzrostu, 108kg wagi (byly sportowiec), niebieskie oczy 33-lata. Zdrowy czysty zawsze zadbany. Maz i ojciec dwojki dzieci coreczki 2-latka (piekne duze i pelne niebieskie oczka) i chlopczyka 4-latka. Grupa krwi ARH-
Legitymuje sie brakiem nalogu palacza i alkoholika, natomiast i niestety pracoholika. Jestem osoba wesola i kulturalna.

Moge pomoc w uzyskaniu tego wszystkiego czego potrzebujesz/potrzebujecie.
Jesli jestes/jestecie zainteresowani piszcie. Czekam na odpowiedz. Rafal
moj e-mail:tomtom1@autograf.pl
on273
Posty: 11
Rejestracja: 01 lipca 2010, 19:52 - czw

Re: Szukam dawcy

Post autor: on273 »

Chętnie pomogę
Ostatnio zmieniony 19 lutego 2012, 14:40 - ndz przez on273, łącznie zmieniany 3 razy.
piter89r
Posty: 4
Rejestracja: 15 lipca 2011, 14:07 - pt

Re: Szukam dawcy

Post autor: piter89r »

Witam mam 22 lata, 185 wzrost, 78 kg, oczy piwne, wlosy ciemny blond. Posiadam dwojke zdrowych dzieci. Prosze o kontakt na piter89r@interia.pl koszt 300 zl, jestem z chorzowa
error306
Posty: 11
Rejestracja: 04 listopada 2009, 22:49 - śr

Re: Szukam dawcy

Post autor: error306 »

Sprzedam nasienie. Oferuję swoją pomoc przy zapłodnieniu kobiety, Jestem rzeczywistym dawcą, a nie poszukiwaczem przygód. Gwarantuję pełną dyskrecję oraz 100% zdrowia . OCZYWIŚCIE POSIADAM WSZYSTKIE BADANIA. BADANIA ZAWSZE PRZECHODZĘ W OBECNOŚCI PARTNERKI ZEBY POTEM NIE BYŁO NIEŚCISŁOŚCI. Mam 27 lat, jestem zdrowy, prowadzę aktywny tryb życia, nie palę. Mam ciemne włosy i oczy niebieskie. Wzrost 183cm. Jestem dobrze zbudowany i wysportowany. Wykształcenie wyższe. Grupa krwi O Rh plus . Zdaję sobie sprawę, że podjęcie decyzji o zapłodnieniu przez innego mężczyznę jest bardzo trudne, dlatego na naszym pierwszym wstępnym spotkaniu omawiamy wszystko. To kobieta wybiera czy ma być naturalnie, czy może przez inseminację. Jestem realistycznym człowiekiem a nie wirtualnie żyjącym w internecie kłamcą który bawi się w takie ogłoszenia, - więc proszę się nie krępować i pisać: bmws3@go2.pl
- pozdrawiam
norbert-ogloszenia
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2012, 21:19 - pn

Re: Szukam dawcy

Post autor: norbert-ogloszenia »

Pomogę w poczęciu dziecka naturalnie/inseminacja
-ciemny brunet
-wzrost 181cm,
-26 lat,
-kolor oczu zielony,
-wykształcenie wyższe,
-grupa krwi B Rh+
-zdrowy
-bez nałogów
-prowadzący aktywny tryb życia
-smukła sylwetka
-przystojny
-waga 75kg
-inteligentny
-wygadany z poczuciem humoru
-niezbędne badania
-dyskrecja
-regularnie oddaję nasienie do banku spermy
-tylko poważne propozycje
-mobilny
kontakt: norbert-ogloszenia@wp.pl
Radek
Posty: 137
Rejestracja: 03 czerwca 2012, 23:03 - ndz

Re: Szukam dawcy

Post autor: Radek »

Witam cie jestem dawcą nasiena,wysoki brunet ,zdrowy ,wysportowany,oczywiście moge pomóc zajść wciąże mój nr.tel.603 890 095
Radek
Posty: 137
Rejestracja: 03 czerwca 2012, 23:03 - ndz

Re: Szukam dawcy

Post autor: Radek »

Witam panią jeżeli chodzi o pomoc jak najbardziej moge pomóc,aby pani miała dziecko,ja brunet wzrost 180cm,oczy piwne zadbany,mam 34 lata.Jeśli chodzi o więcej informacji chętnie udziele prosze o kontakt...na meil hugo3045@wp.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post