Poszukiwany przyszły Tato - najchętniej Śląsk/Małopolska:)

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
Do przyszlego taty
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 22:54 - ndz

Poszukiwany przyszły Tato - najchętniej Śląsk/Małopolska:)

Post autor: Do przyszlego taty »

Cześć :)
Jestem uśmiechniętą, fajną babką, wykształconą, inteligentną, niezależną. Wyglądam zdecydowanie dobrze, jestem wysoka, szczupła/normalna, mam 31lat (171 cm, 63 kg). Uprawiam sport, prowadzę zdrowy trym życia.

I co? I chciałabym zostać mamą :) Kochającą, otwartą, troskliwą, inspirującą, wspierającą, pozwalającą na to by być sobą, dbającą o to by być jak najlepszym człowiekiem.
Pisząc tutaj daje sobie szanse na znalezienie wspaniałego przyszłego Tatusia. Szukam dojrzałego, inteligentnego, wykształconego mężczyzny z dobrą prezencją , który jest gotowy i świadomy decyzji o posiadaniu dziecka. Chciałabym aby przyszłemu tacie zależało na aktywnym uczestnictwie w życiu dziecka. By był to dobry człowiek niekonfliktowy, inspirujący.
Nie zależy mi na tym aby razem zamieszkać i żyć, jednak zależy mi bardzo na tym abyśmy się polubili. Potencjalnie będziemy obecni w naszych życiach i ważne, pewnie również dla Ciebie, abyśmy byli przyjaciółmi i jak najlepiej wspólnie wychowali nasze dziecko. Przyjaźć wymaga czasu, więc dajmy go sobie. Nie szukam związku choć i tego nie wykluczam.
Mieszkam na Śląsku, tu mam rodzinę - najlepiej byś był z okolic choc nie wykluczam przeprowadzki.

Zapraszam do kontaktu na maila: zostacmama111@gmail.com.
ptysiu
Posty: 22
Rejestracja: 13 marca 2015, 20:02 - pt

Re: Poszukiwany przyszły Tato - najchętniej Śląsk/Małopolska

Post autor: ptysiu »

Witam,ja też pragnę mieć maleństwo,jeśli aktualne to zapraszam do kontaktu.
Zygmunt46
Posty: 311
Rejestracja: 09 lutego 2019, 23:30 - sob

Re: Poszukiwany przyszły Tato - najchętniej Śląsk/Małopolska:)

Post autor: Zygmunt46 »

Aktualne?
zaradny
Posty: 252
Rejestracja: 12 lutego 2019, 22:10 - wt

Re: Poszukiwany przyszły Tato - najchętniej Śląsk/Małopolska:)

Post autor: zaradny »

Pozdrawiam
Zygmunt46
Posty: 311
Rejestracja: 09 lutego 2019, 23:30 - sob

Re: Poszukiwany przyszły Tato - najchętniej Śląsk/Małopolska:)

Post autor: Zygmunt46 »

Napisz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post