Szukam dawcy spermy Lubelskie!!

Ogłoszenia kobiet
Samotny
Posty: 4
Rejestracja: 13 stycznia 2019, 18:05 - ndz

Re: Szukam dawcy spermy Lubelskie!!

Post autor: Samotny »

Witam zapewniam pelna anoni owosc jestem samotnym facetem mobilny wiec dojechac moge odpowiem na kazde pytanie zwiazane z ogloszeniem
Rafal74-R1
Posty: 1
Rejestracja: 26 lutego 2019, 16:34 - wt

Re: Szukam dawcy spermy Lubelskie!!

Post autor: Rafal74-R1 »

Jestem do dyspozycji.Chełm.Mam zdrowe potomstwo..Aktualne rygorystyczne badania..Pozdrawiam.
Adrian2419
Posty: 2
Rejestracja: 23 lutego 2019, 12:01 - sob
Lokalizacja: Biała podlaska

Re: Szukam dawcy spermy Lubelskie!!

Post autor: Adrian2419 »

Mieszkam w Biełej podlasce chętnie pomogę
Maximus
Posty: 19
Rejestracja: 16 lutego 2019, 23:06 - sob

Re: Szukam dawcy spermy Lubelskie!!

Post autor: Maximus »

Hi...Jestem z Mazur wiec mam zdrowe ciało A za czym i idzie zdrowe geny.Mam córkę i syna.Cos więcej o mnie,mam 185cm,ciemny blond, oczy Perfect Blue  Grupa krwi BRh+
Prowadzę bardzo aktywny styl życia ,zdrowe odżywianie to u mnie norma.Nie pale papierosów, nie pije alkoholu ani kawy,nie uzywam zadnych środkow a ze wzgledu na swoja prace mam czeste badania więc moje ciało jest w doskonałym stanie.
Jeśli odpowiadam ci jako kandydat to zapraszam do kontaktu 
Pozdrawiam ...(19.3cm) 😊
Turboplazmotron
Posty: 14
Rejestracja: 07 marca 2019, 13:38 - czw

Re: Szukam dawcy spermy Lubelskie!!

Post autor: Turboplazmotron »

Cześć
Nadzwyczaj mnie zainteresował Twój anons. Z ogromną radością poznam Cię bliżej i zapłodnię. Mam na imię Piotr lat 46 szczuply.Wykształcenie wyższe prawnicze, z zawodu radca prawny.
Odezwij się do mnie.
Turboplazmotron@protonmail.com
Piotr
Maszek1908
Posty: 27
Rejestracja: 10 grudnia 2018, 22:34 - pn

Re: Szukam dawcy spermy Lubelskie!!

Post autor: Maszek1908 »

Hej jeśli jesteś jeszcze zainteresowana to jestem do Twojej dyspozycji.
damcidzidziusia
Posty: 42
Rejestracja: 25 września 2017, 23:30 - pn

Re: Szukam dawcy spermy Lubelskie!!

Post autor: damcidzidziusia »

Witaj.
Wysoki szatyn 39lat z dolnego śląska niebieskie oczy, śniada cera 201cm wzrostu 110kg wagi 2jka dzieci chłopiec i dziewczynka. Grupa krwi ARH-
Mój email:bigbird22@onet.pl
Noe1978
Posty: 48
Rejestracja: 25 marca 2020, 14:55 - śr
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Szukam dawcy spermy Lubelskie!!

Post autor: Noe1978 »

Witam marek 41 l jestem singlem bez bagażu życiowego jestem z Rzeszowa jeśli chcesz mnie poznać to odpisz jestem przystojnym facetem bez nałogów, pracowity, własną działalność gospodarczą prowadzę mam 180zw 80kg szatyn , moje hobe to lubię jeździć na rowerze, czytać książki historyczny, gotować, piec placki, nie lubię kłamstwa, przyklinania, swaniarstwa i grupa krwi arha minus
Zapłodnię panią bez interesownie bez wchodzenia sobie życie jeśli jesteś zainteresowana to odpisz marek 41 Rzeszów
Noe1978
Posty: 48
Rejestracja: 25 marca 2020, 14:55 - śr
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Szukam dawcy spermy Lubelskie!!

Post autor: Noe1978 »

Witam marek 41 l jestem singlem bez bagażu życiowego jestem z Rzeszowa jeśli chcesz mnie poznać to odpisz jestem przystojnym facetem bez nałogów, pracowity, własną działalność gospodarczą prowadzę mam 180zw 80kg szatyn , moje hobe to lubię jeździć na rowerze, czytać książki historyczny, gotować, piec placki, nie lubię kłamstwa, przyklinania, swaniarstwa i grupa krwi arha minus
Zapłodnię panią bez interesownie bez wchodzenia sobie życie jeśli jesteś zainteresowana to odpisz marek 41 Rzeszów
Pablo25
Posty: 172
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, 18:17 - śr
Lokalizacja: Ostrowiec Świetokrzyski(cała Polska)

Re: Szukam dawcy spermy Lubelskie!!

Post autor: Pablo25 »

Witaj mam na imię Paweł mam 29 lat jestem z Ostrowca Świętokrzyskiego jestem wysokim wysportowany brunet o zielonych oczach i ciemniej karnacji pomagałem już dwukrotnie z powodzeniem a także mam dwoje własnych dzieci 20 miesiecy i 8 lat jeśli chcesz to pomogę TO MOJ EMAIL barfods2016@gmail.com pozdrawiam Paweł
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post