Szukam anonimowego dawcy z Trójmiasta

Ogłoszenia kobiet
1katarzyna
Posty: 3
Rejestracja: 09 października 2012, 22:58 - wt

Szukam anonimowego dawcy z Trójmiasta

Post autor: 1katarzyna »

Witam serdecznie,

poszukuję anonimowego dawcy, który mógłby oddać bezpłatnie nasienie i tym samym pomóc mi zrealizować marzenie o posiadaniu potomstwa.
Oczekuję poważnych ofert, tylko z Trójmiasta od Panów od 26 roku życia wzwyż. Nie jest dla mnie istotny wygląd, jest dla mnie istotna pełna anonimowość i chęć bezpłatnej pomocy. Odpada zapłodnienie naturalne, jedynie oddanie nasienia do pojemniczka i przekazanie mi go.
Chciałabym, żeby dawca podszedł do tego odpowiedzialnie, czyli był zdrowy i okazał badania na HIV, żółtaczkę, ogólne badanie spermy itd.
Bez żadnych późniejszych kontaktów, bez informacji o dziecku - to ma być dawstwo, a nie ojcostwo. Ja gwarantuję anonimowość i żadnych konsekwencji prawnych czy wychowawczych.
Mam partnerkę, dziecko będzie miało zapewnione wszystko, czego mu trzeba.
Chciałabym przez jakiś czas korespondować, wreszcie spotkać się, poznać i przedstawić badania, a następnie dokonać zapłodnienia.
Będę wdzięczna za pomoc i wierzę, że znajdzie się jakiś Pan, który mógłby pomóc.
Proszę o poważne maile tylko od Panów z Trójmiasta.
Mój mail: 1katarzyna1234@gazeta.pl
Dziękuję!
K.
1katarzyna
Posty: 3
Rejestracja: 09 października 2012, 22:58 - wt

Re: Szukam anonimowego dawcy z Trójmiasta

Post autor: 1katarzyna »

Ogłoszenie nadal aktualne i mam nadzieję, że znajdzie się znajdzie się ktoś, kto nie będzie chciał seksu, moich zdjęć (nie wiem po co) itd.
eduardo75
Posty: 6
Rejestracja: 12 listopada 2011, 11:23 - sob

Re: Szukam anonimowego dawcy z Trójmiasta

Post autor: eduardo75 »

czy Twoje ogłoszenie jest nadal aktualne? moj mail: neptunek7@wp.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post