Poszukiwany dawca

Ogłoszenia kobiet
konkretna
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwietnia 2010, 15:17 - wt

Poszukiwany dawca

Post autor: konkretna »

Wykształcona, samotna 33-letnia kobieta szuka dawcy nasienia z woj. mazowieckiego ale nie tylko (ewentualne koszty podróży mogę opłacić).
Interesuje mnie osoba konkretna i zdecydowana. Co do ogólnego wyglądu to preferuję wzrost wysoki - od 180 cm, brunet o ciemnej karnacji i oczach...wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów. Nie chcę się tutaj zbytnio rozpisywać dlatego tez zapraszam do korespondencji - konkretna000@wp.pl
Pozdrawiam :)
norbert-ogloszenia
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2012, 21:19 - pn

Re: Poszukiwany dawca

Post autor: norbert-ogloszenia »

Pomogę w poczęciu dziecka naturalnie/inseminacja
-brunet (ciemniejsza karnacja)
-wzrost 181cm,
-26 lat,
-kolor oczu zielony,
-wykształcenie wyższe,
-grupa krwi B Rh+
-zdrowy
-bez nałogów
-prowadzący aktywny tryb życia
-smukła sylwetka
-przystojny
-waga 75kg
-inteligentny
-wygadany z poczuciem humoru
-niezbędne badania
-dyskrecja
-regularnie oddaję nasienie do banku spermy
-tylko poważne propozycje
-preferowane woj. lubelskie/mazowieckie
kontakt: norbert-ogloszenia@wp.pl
moni-ka00
Posty: 3
Rejestracja: 17 czerwca 2012, 14:03 - ndz

Re: Poszukiwany dawca

Post autor: moni-ka00 »

Proszę o kontakt dawca2012@wp.pl
kris007
Posty: 10
Rejestracja: 24 listopada 2011, 20:54 - czw

Re: Poszukiwany dawca

Post autor: kris007 »

Witam.PODKARPACIE RZESZÓW.CHŁOPAK 28 LAT brunet, 185 cm, wykształcenie wyższe.Jeśli chodzi o choroby to raczej nigdy nie chorowałem( grypa i przeziębienie to normalne w szkołach).W rodzinie nie było przypadków chrób nowotworowych czy też chorób psychicznych lub innych.Dziadkowie jeszcze żyją.Jeśli chodzi o żywotność to w mojej rodzinie to jest ona rzedu 90-105 lat, tak,że geny porządne.Grupa krwi B Rh+, nigdy nie byłem chory i nie leżałem w szpitalu.Zastosuję się do wytycznych.Kontakt: krzysiek2050@interia.eu
PrzystojnyPrezes
Posty: 8
Rejestracja: 28 czerwca 2012, 19:10 - czw

Re: Poszukiwany dawca

Post autor: PrzystojnyPrezes »

Witaj jestem zainteresowany aby Ci pomóc. Ja 33 letni przystojny emeryt wojskowy, służący służbach specjalnych.
Na chwilę obecną prowadzę swoją działalność gospodarczą. Jestem osobą bardzo czystą,inteligentną i wysportowaną. Mam grupę O Rh+ jestem honorowym dawcą krwi. Wzrost 180 cm, waga 78 kg, oczy zielone, ciemny blond. Mieszkam w Warszawie.
Jestem żonaty mam 3 śliczne córki, jeżeli jesteś zainteresowana mój e-mail endi31@op.pl
Jak co to prześlę swoje fotki i moich córeczek-pozdrawiam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post