Upragniona Córka!!!

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
kris1543
Posty: 5
Rejestracja: 26 lipca 2011, 14:58 - wt
Lokalizacja: Poznań

Upragniona Córka!!!

Post autor: kris1543 »

Witajcie Drogie Panie,


Mam 32 latka, jestem kawalerem i nie mam niestety dzieci, choć od wielu wielu lat marzy mi się kochana córeczka. Jestem wysokim szatynem, ważę 78 kg. Trudno mi oceniać mój własny wygląd ale ponieważ nigdy nie usłyszałem nic niemiłego pod swoim adresem zakładam więc, że wszystko ze mną w porządku. Mój problem polega na tym, że nie natrafiłem w swoim życiu na tą jedyną, ani na miłość swojego życia, jestem z natury romantykiem i to jest chyba największy problem. Przez ostatnie 5 lat myślałem, że może napotkam na mojej drodze kogoś, z kim uda mi się stworzyć rodzinę ale niestety tak się nie stało. Dlatego postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i ogłosić się na tym forum. Szukam kogoś, kto tak jak ja bardzo pragnie dziecka. Z wykształcenia jestem budowlańcem, jestem zdrowy, dbam o siebie, rodzice zapewnili mi dobre wykształcenie oraz położyli nacisk na kulturę osobistą. Tego samego poszukiwałbym u Pani, zależy mi aby dziecko miało dobre geny. Wszystko w tym poście napisałem szczerze, poważnie i pokładam w nim swoje nadzieje, więc jeśli ktoś ma ochotę się wygłupiać, robić sobie głupie żarty, dowcipy albo ma złe intencje to proszę do mnie nie pisać - będę wdzięczny za uszanowanie tej prośby.
megimimi
Posty: 28
Rejestracja: 24 marca 2016, 15:45 - czw

Re: Upragniona Córka!!!

Post autor: megimimi »

Małgosia1986
Posty: 3
Rejestracja: 01 listopada 2016, 11:18 - wt

Re: Upragniona Córka!!!

Post autor: Małgosia1986 »

Witaj Kris1543,

Mam na imię Małgosia i mam 30 lat. Jestem osobą samotną, gdyż najpierw chciałam ustabilizować swoje życie, a dopiero potem związać się z kimś na stałe (tak na poważnie), krótkie związki oczywiście były ale nie za bardzo mnie to satysfakcjonuje. Niestety do tej pory nie poznałam nikogo z kim warto by było założyć rodzinę. Znajomi ciągle mi powtarzają, że by kogoś fajnego poznać trzeba chodzić na imprezy, spotykać się z ludźmi, ale ja niestety nie do końca mam duszę imprezowiczki. Moimi ulubionymi zajęciami w chwilach wolnych jest ciekawa książka, spacer z psem lub dobry film.
Jeśli chodzi o mnie to jestem wysoką 30-letnią brunetką, posiadam wyższe wykształcenie (studia magisterskie kierunek ekonomia, studia podyplomowe zarządzanie nieruchomościami, wycena nieruchomości), mieszkam w Szczecinie.
Bardzo pragnę stworzyć z kimś rodzinę i mieć upragnione dziecko, jeżeli myślisz tylko o dziecku i wspólnym wychowywaniu to również w porządku. Niestety nie wiem co mogłabym Ci o sobie jeszcze napisać, jeżeli Cię nie odstraszyłam to napisz, odpowiem również na każde pytanie

Pozdrawiam,
Małgosia
Ostatnio zmieniony 04 grudnia 2016, 16:12 - ndz przez Małgosia1986, łącznie zmieniany 1 raz.
admin
Site Admin
Posty: 1682
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: Upragniona Córka!!!

Post autor: admin »

Proszę nie podawać swoich prywatnych maili publicznie bo dane te zbierają spamerzy we wiadomym celu. Kontaktować się można poprzez PW czyli Prywatną Wiadomość
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
MalaM
Posty: 6
Rejestracja: 11 marca 2014, 17:39 - wt

Re: Upragniona Córka!!!

Post autor: MalaM »

Witaj !
Czy ogłoszenie jest nadal aktualne?
elaniedziela
Posty: 169
Rejestracja: 17 marca 2019, 02:59 - ndz

Re: Upragniona Córka!!!

Post autor: elaniedziela »

Priv
ODPOWIEDZ