Kraków .Szukam Kobiety która chce mieć dziecko

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
Dla Samotnej
Posty: 11
Rejestracja: 07 grudnia 2015, 22:36 - pn

Kraków .Szukam Kobiety która chce mieć dziecko

Post autor: Dla Samotnej »

Mam 30 latka, jestem kawalerem i nie mam niestety dzieci, choć od wielu lat marzy mi się kochana córeczka. Jestem wysokim brunetem, ważę 74 kg 178 cm wzrostu. Trudno mi oceniać mój własny wygląd ale ponieważ nigdy nie usłyszałem nic negatywnego pod swoim adresem zakładam więc, że wszystko ze mną w porządku. Mój problem polega na tym, że nie natrafiłem w swoim życiu na tą jedyną, ani na miłość swojego życia, jestem z natury romantykiem i to jest chyba największy problem. Przez ostatnie 5 lat myślałem, że może napotkam na mojej drodze kogoś, z kim uda mi się stworzyć rodzinę ale niestety tak się nie stało. Dlatego postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i ogłosić się na tym forum. Szukam kogoś, kto tak jak ja bardzo pragnie dziecka. Na codzień pracuje jako operator sprzętu budowlanego na terenie Krakowa , jestem zdrowy, dbam o siebie, , zależy mi aby dziecko miało dobre geny. Wszystko w tym poście napisałem szczerze, poważnie Więc jeśli jest Pani która będzie chciała mnie poznać zapraszam do kontaktu meil andr1@interia.pl Pozdrawiam Andrzej
elaniedziela
Posty: 169
Rejestracja: 17 marca 2019, 02:59 - ndz

Re: Kraków .Szukam Kobiety która chce mieć dziecko

Post autor: elaniedziela »

Priv
kwiatwschodu
Posty: 126
Rejestracja: 23 kwietnia 2019, 01:41 - wt

Re: Kraków .Szukam Kobiety która chce mieć dziecko

Post autor: kwiatwschodu »

Napisz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post