Niezależnie od metody - pomogę w zajściu w ciąże

Ogłoszenia dawców spermy
dawca1982
Posty: 6
Rejestracja: 04 listopada 2015, 21:31 - śr

Niezależnie od metody - pomogę w zajściu w ciąże

Post autor: dawca1982 »

Witam,


Jestem z województwa zachodniopomorskiego przy czym odległość niestanowi żadnego problemu. Wybór metody zapłodnienia pozostawiam Pani, jednakże przed pierwsza jak i każdą kolejną próbą niezbędne jest wykonanie testu owulacyjnego.
Z mojej strony jest to tylko i wyłącznie przekazanie materiału genetycznego, przed którego przekazaniem musimy spisać stosowna umowę w której zrzekam się
praw rodzicielskich, a Pani wszelkich roszczeń związanych ze mną jako biologicznym ojcem.
Jestem tatą dwóch bliźniaczek w wieku 9 lat. Nie sprawiają żadnych problemow wychowawczych, nie maja absolutnie żadnych problemow w nauce (czwórkowo-piątkowe), dzieci ze zdolnościami manualnymi.
Na prośbę biorczyni w przeddzień pierwszej próby zostaną wykonane badania (dla pewności, że są aktualne). Ja oczekuję podstawowych badań na choroby przenoszone drogą płciową.

Krótka charakterystyka mojej osoby:

Rocznik - 1982
Wzrost - 182 cm
Waga - 80 kg
Włosy - brunet
Oczy - ciemno brązowe
Używki - nie zażywam (okazyjnie palę, okazyjnie piję, absolutnie nie zażywam oraz jestem wrogiem narkotyków i innych środków odurzających)
Krew - A Rh + (honorowy krwiodawca - 2,25 l)
Stan zdrowia - aktualne badania krwi i nasienia (wynik powyżej przecietnej), bez chorób genetycznych, wzorcowo zdrowy, aktywny sportowo
Wykształcenie - wyższe licencjackie (instruktor terapii uzależnień)
IQ - 125
Rodzicielstwo - 9 letnie córki (ciąża bliźniacza, w szkole dzieci 4-wo 5-wa oraz 5-wo 6-wa)
Osobowość - energiczny, wygadany, otwarty, towarzyski, błyskotliwy, w stosunkach zawodowych wysoka umiejętność nawiązywania kontaktów, sangwinik, ekstrawertyk, pedant
Hobby - modelarstwo, majsterkowanie, wioślarstwo (członkostwo w KTW)


W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości jestem do
Pani/Państwa dyspozycji.

E-mail: dawcanasienia@dobrytata.pl

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 15 listopada 2015, 00:12 - ndz przez dawca1982, łącznie zmieniany 1 raz.
dawca1982
Posty: 6
Rejestracja: 04 listopada 2015, 21:31 - śr

Re: Pomogę w zajściu w ciąże,mam dwie córeczki

Post autor: dawca1982 »

Aktualne :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post