Zapłodnię - 23 lata - Poznań

Ogłoszenia dawców spermy
maly_szysz
Posty: 6
Rejestracja: 26 listopada 2014, 11:34 - śr

Zapłodnię - 23 lata - Poznań

Post autor: maly_szysz »

Witam. Chętnie pomogę w zapłodnieniu w sposób naturalny. Nie będę oczekiwać opłaty.

Jestem studentem informatyki, od sierpnia tego roku pracuję jako webdeveloper. Nie mam problemów z żadnego rodzaju używkami - wszystkich tego typu rzeczy staram się unikać. Jeśli jesteś osobą palącą, to również życzyłbym sobie żebyś nie paliła w moim towarzystwie. Do moich zalet na pewno należy inteligencja (145 IQ na oficjalnym teście mensy) i kreatywność. Jestem z natury osobą spokojną, rzadko wyrażającą emocje, i raczej typem samotnika. W enneagramie wyszedł mi typ 5w4.

Mój wygląd: wzrost ok 190cm, waga ok 80kg, blond włosy, szaroniebieskie oczy. Nie cierpię na żadne choroby, jestem singlem, nie uprawiam seksu, więc szansa że się czymkolwiek ode mnie możesz zarazić jest raczej niska. Nie planuję mieć swoich własnych dzieci, więc zamiast tego mogę w tym pomóc komuś innemu, kto ma taką ochotę. Nie chcę i nie zamierzam wtrącać się w wychowanie spłodzonych w ten sposób dzieci i z tego powodu liczę na dyskrecję.

Jestem skłonny stawić się w dowolne wybrane przez Ciebie miejsce (o ile rzecz jasna będzie spełniało jakieś podstawowe wymogi), również poza podanym przeze mnie miastem - w tym wypadku jednak prosiłbym chociaż o pokrycie kosztów podróży i/lub pobytu jeśli będzie to konieczne. Czekam na wiadomości pod adresem maly_szysz@wp.pl
Ostatnio zmieniony 16 września 2015, 18:06 - śr przez maly_szysz, łącznie zmieniany 1 raz.
maly_szysz
Posty: 6
Rejestracja: 26 listopada 2014, 11:34 - śr

Re: Zapłodnię - 22 lata - Poznań

Post autor: maly_szysz »

Aktualne
maly_szysz
Posty: 6
Rejestracja: 26 listopada 2014, 11:34 - śr

Re: Zapłodnię - 23 lata - Poznań

Post autor: maly_szysz »

Aktualne, parę zmian w pierwszym poście ze względu na zmianę mojej sytuacji (m.in. wiek).
maly_szysz
Posty: 6
Rejestracja: 26 listopada 2014, 11:34 - śr

Re: Zapłodnię - 23 lata - Poznań

Post autor: maly_szysz »

aktualne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post