DAWCA ODPOWIEDNI POSZUKIWANY do TROJMIASTA

Ogłoszenia kobiet
PHOENIX
Posty: 1
Rejestracja: 01 lipca 2015, 12:37 - śr

DAWCA ODPOWIEDNI POSZUKIWANY do TROJMIASTA

Post autor: PHOENIX »

Poszukuje osoby ktora chce byc dawca jest odpowiednia i odpowiedzialna. Calkowita dyskrecja
bez glebszej identyfikacji. Jestem partnerem szukam dla mojej zony.Pieniadze nie graja wiekszej roli.
Musi miec podobne cechy.tzn: ORh+ Wzrost okolo 188cm, ciemny blondyn szczuply wysportowany.
Z wyksztalceniem i dosc wysokim IQ. Niebieskie oczy. Wiek miedzy 28 a 35. Potrzebne badania za ktore
zaplace oczywiscie. Konkretne propozycje prosze.....
robert84
Posty: 1
Rejestracja: 02 lipca 2015, 15:42 - czw

Re: DAWCA ODPOWIEDNI POSZUKIWANY do TROJMIASTA

Post autor: robert84 »

witaj spełniam wszystkie przez ciebie postawione wymagania więcej szczegółów w korespondencji mailowej robertr_1984@wp.pl
pawel1987
Posty: 19
Rejestracja: 17 czerwca 2015, 20:52 - śr

Re: DAWCA ODPOWIEDNI POSZUKIWANY do TROJMIASTA

Post autor: pawel1987 »

Jgybb
Ostatnio zmieniony 29 lutego 2016, 21:00 - pn przez pawel1987, łącznie zmieniany 1 raz.
ramboy
Posty: 9
Rejestracja: 22 czerwca 2015, 21:25 - pn

Re: DAWCA ODPOWIEDNI POSZUKIWANY do TROJMIASTA

Post autor: ramboy »

Proszę o kontakt bardzo chętnie pomogę, jestem wyjątkowo zdrowym i wyjątkowo płodnym brunetem wiek 34lata 190cm oczy piwne szczupły, krew (A Rh+) absolwent filozofii UMK w Toruniu, aktualnie pracownik naukowy Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Posiadam duże doświadczenie w zapładnianiu.Proszę o kontakt na ramboy2010@interia.pl
przemo30
Posty: 81
Rejestracja: 18 stycznia 2015, 03:35 - ndz

Re: DAWCA ODPOWIEDNI POSZUKIWANY do TROJMIASTA

Post autor: przemo30 »

Chętnie pomogę przy zapłodnieniu jestem z woj. świętokrzyskiego mam 31 lat i jestem ojcem 2 chłopców i z chęciom pomogę przy zapłodnieniu mam 178 cm 85 kg czarne włosy krótkie i zielone oczy, nie dawno robione badanie na hiv, mogę przesłać wyniki na e-mejl i zdjęcia dzieci tylko oczekuje 100 % uczciwości i dyskrecji. To mój e-mejl przemek27x1@o2.pl
oero25
Posty: 22
Rejestracja: 19 czerwca 2015, 12:27 - pt

Re: DAWCA ODPOWIEDNI POSZUKIWANY do TROJMIASTA

Post autor: oero25 »

Warszawa 27lat 187wzrostu 90kg pomogę w zapłodnieniu zapraszam na pocztę oero25@wp.pl ///warszawa
Szymon
Posty: 11
Rejestracja: 03 czerwca 2015, 08:26 - śr

Re: DAWCA ODPOWIEDNI POSZUKIWANY do TROJMIASTA

Post autor: Szymon »

Nieaktualne :)
Ostatnio zmieniony 06 grudnia 2022, 01:47 - wt przez Szymon, łącznie zmieniany 1 raz.
Nieaktualne :)
ktoswyjatkowy
Posty: 35
Rejestracja: 02 kwietnia 2015, 16:06 - czw

Re: DAWCA ODPOWIEDNI POSZUKIWANY do TROJMIASTA

Post autor: ktoswyjatkowy »

cześć mam na imie Wojtek.Jestem z bliskich okolic Łodzi.Chcę zostać dawcą spermy w sposób naturalny (tradycyjny) Jestem w 100% zdrowy i gwarantuje 100% dyskrecji.Spotkania mogą odbywać sie 2-3 razy w tyg aż do skutku aż na tescie wyjdą dwie kreski.Po udanym zapłodnieniu daję gwarancje nie mieszania sie w wasze życie prywatne odwiedzanie itd.Zapraszam do kontaktu.Proszę o podanie nr telefonu w wiadomości e-mail.Poczte odczytuję codziennie. ktos.wyjatkowy@onet.pl Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post