Sprawdzony, bezinteresowny, zdrowy DAWCA pomoże

Ogłoszenia dawców spermy
halabardnik
Posty: 4
Rejestracja: 10 lipca 2014, 10:26 - czw

Sprawdzony, bezinteresowny, zdrowy DAWCA pomoże

Post autor: halabardnik »

Jestem 29 letnim mężczyzną,183cm,88kg, szatyn o ciemnych oczach .Wyksztalcenie wyższe, posiadam 2 dzieci chlopiec (2 latka) i dziewczynka (2 miesiace) Wolny calkowicie od nalogow i obciazen genetycznych.
Honorowy dawca krwi,oprócz swoich dzieci z malżenstwa jest jeszcze jedno pozamalzenskie.
Jestem w stanie pomóc kobiecie, która zdecydowala się podjąć z różnych wzgledów taka a nie inna ,lecz konkretną juz i przemyslana decyzje.
Nie oczekuje zadnej gratyfikacji finansowej, chcę pomóc bezinteresowanie.Wszelkie szczególy dotyczace mojej osoby jestem w stanie podac poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy, jestem w stanie dojechac do zainteresowanej osoby, najlepiej z terenu Mazowsza,Lubelskie,Podlaskie,Pokdkarpackie,Swoetokrzyskie.Wszyelkie swoje zdjecia, szczogoly, omówię w korespondencji prywatnej.Proszę o powazne, konkretne i przemyslane osoby, gdyż z uwagi na wiele wczesniejszych odpowiedzi ze strony osob zainteresowanych nie bylo żadnych konkretów.
Mail do kontaktu ulewu malpa wp.pl lub priv
halabardnik
Posty: 4
Rejestracja: 10 lipca 2014, 10:26 - czw

Re: Sprawdzony, bezinteresowny, zdrowy DAWCA pomoże

Post autor: halabardnik »

Witam Ponownie,

proszę jeszcze raz o wysyłanie odpowiedzi na moje ogloszenie bezposrednio najlepiej na adres mailowy podany w pierwszym poscie, to zdecydowanie ulatwi kontakt.


pozdrawiam
halabardnik
Posty: 4
Rejestracja: 10 lipca 2014, 10:26 - czw

Re: Sprawdzony, bezinteresowny, zdrowy DAWCA pomoże

Post autor: halabardnik »

Czesto pytacie Państwo o grupę krwi A Rh+ , oczywiscie posiadam wszelkie potwierdzenia i dokumenty dotyczace tego co oznajmiam i oswiadczam.Numer telefonu do kontaktu lub numer skayp tylko na wymianę. Pozdrawiam ponownie bardzo serdecznie.
my dziecko
Posty: 6
Rejestracja: 25 maja 2014, 20:01 - ndz

Re: Sprawdzony, bezinteresowny, zdrowy DAWCA pomoże

Post autor: my dziecko »

Cześć jestesmy zainteresowani masz aktualne badania?
Mozesz sie spotksc z nami miedzy 27 a 29 sierpnia?
Masz oczekiwania finansowe czy robisz to bezinteresownie?napisz jaki masz kolor oczu?My
halabardnik
Posty: 4
Rejestracja: 10 lipca 2014, 10:26 - czw

Re: Sprawdzony, bezinteresowny, zdrowy DAWCA pomoże

Post autor: halabardnik »

mam zielono-piwne oczy, termin spotkania mi pasuje.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post