Pomogę pani/parze/małżeństwu,doswiadczony, 0rh -,skuteczny,badania, cała Polska, bezinteresownie, anonimowo i dyskretnie

Ogłoszenia dawców spermy
Michalreal
Posty: 6
Rejestracja: 14 lutego 2022, 14:28 - pn

Pomogę pani/parze/małżeństwu,doswiadczony, 0rh -,skuteczny,badania, cała Polska, bezinteresownie, anonimowo i dyskretnie

Post autor: Michalreal »

Witam serdecznie,
Ogłoszenie to kieruje do wszystkich pan/par/małżeństw potrzebujących pomocy. Moje ogłoszenie jest aktualne dla całej Polski, jestem mobilny i dostępny czasowo.
Kilka słów o mnie. Mam 40 lat, wykształcony, na poziomie, ( inżynier po dwóch fakultetach, znajomość języków obcych ) . Mam 175 cm wzrostu, 75 kg, wysportowana sylwetka (regularnie uprawiam sport), zielone oczy, włosy ciemny błąd, podobajacy się kobietom, męskie rysy twarzy. Pomagałem już, spodobało mi się to dlatego oferuje wciąż swoje usługi. Preferuje metodę naturalna ze względu na skuteczność, jeśli preferowana jest obecność partnera nie stanowi to dla mnie problemu. Gwarantuje zdrowie (aktualne badania HIV,hcv, kila), całkowita dyskrecje, bezpieczeństwo, slownosc oraz dobra atmosferę podczas spotkania. Obfity wytrysk, Możemy próbować do skutku. Calkowity brak kontaktu po zapłodnieniu z mojej strony i tego również oczekuje.

Zapraszam do kontaktu mailowego lub na priv, wszystko do ustalenia.
chetnie_pomoge@onet.pl
Nataliagowinska91ki
Posty: 5
Rejestracja: 06 kwietnia 2024, 20:52 - sob

Re: Pomogę pani/parze/małżeństwu,doswiadczony, 0rh -,skuteczny,badania, cała Polska, bezinteresownie, anonimowo i dyskre

Post autor: Nataliagowinska91ki »

Czy pan by mógł zapłodnić w obecnością męża
Płodze i znikam
Posty: 230
Rejestracja: 05 października 2018, 21:39 - pt

Jesteś mężatka

Post autor: Płodze i znikam »

Możesz podać więcej szczegółów
Michalreal
Posty: 6
Rejestracja: 14 lutego 2022, 14:28 - pn

Re: Pomogę pani/parze/małżeństwu,doswiadczony, 0rh -,skuteczny,badania, cała Polska, bezinteresownie, anonimowo i dyskre

Post autor: Michalreal »

Bardzo chętnie, skontaktuj się ze mną mailem


quote=Nataliagowinska91ki post_id=176757 time=1712767972 user_id=46872]
Czy pan by mógł zapłodnić w obecnością męża
[/quote]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post