Chłopięca lesbijka szuka dawcy

Ogłoszenia kobiet
Maciekk
Posty: 19
Rejestracja: 30 czerwca 2020, 11:59 - wt

Re: Chłopięca lesbijka szuka dawcy

Post autor: Maciekk »

Cześć, mam 22 lata, jestem brunetem o piwnych oczach oraz lekkim zaroście, mam 1.94m wzrostu oraz ładną sylwetkę. Jestem postawnym facetem o szerokich barkach, dostałem to w genach po moim ojcu. Prowadzę aktywny oraz zdrowy życia. Jestem także 100% zdrowy, mogę to zagwarantować, wiem, że jest to na pewno tak sama ważne dla Was jak dla mnie. Nie planuję mieszać się w życie dziecka czy wasza, sam także na to liczę.


Jestem normalnym mężczyzną z różnymi pasjami z zadowoleniem kroczącym przez życie oraz szukającym swojego ja. Ćwiczę, lube spędzać aktywnie czas wolny, siłownia, góry czy rower. Jestem ścisłowcem. Lubię także fotografikę.

Mieszkam na Śląsku. Jestem dyskretny, zdrowy, dyspozycyjny czasowo, młody, płodny oraz chętnie
pomogę. Mam dużo młodego nasienia, preferuje zapłodnienie naturalne, ponieważ są to po prostu większe szanse.

Z wielką przyjemnością pomógłbym spełnić Wasze marzenie i pomoc wam załatać kochającymi matkami. Lubię drobne i małe kobiety, więc po prostu być mi pasowała, tak samo chłopięca aparycja nie jest dla mnie żadnym problemem.

Obojętnie od decyzji życzę ci powodzenia oraz aby wszystko związane z zapłodnieniem i samą ciążą poszło dobrze,


Co do kontaktu preferuje e-mail, potem możemy także ustalić wszystko telefonicznie.

e-mail: macieksadowski15@gmail.com
Tomek 007
Posty: 29
Rejestracja: 09 grudnia 2023, 12:56 - sob

Re: Chłopięca lesbijka szuka dawcy

Post autor: Tomek 007 »

Cześć ! Jestem zainteresowany ! Mam 43 lata dwóch synów jeden magister z dwóch fakultetów drugi kończy liceum ! Chętnie oddam nasienie ! Aby dogadać szczegóły podaj numer telefonu lub odezwij się na maila tomek.wilczor@interia.pl blondyn oczy niebieskie 177cm wzrostu zbudowany ! Jestem z Ciechocinka .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post