Para z Warszawy pozna dobrego inseminatora!

Ogłoszenia kobiet
inseminacja_wawa
Posty: 7
Rejestracja: 18 czerwca 2012, 20:38 - pn
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Para z Warszawy pozna dobrego inseminatora!

Post autor: inseminacja_wawa »

Czesć! Jesteśmy parą bardzo wyluzowanych ,namietnych, niezależnych i na poziomie ludzi po 30-tce ( Renata-33l, Tomek-35l) z Warszawy. Czasowo mieszkamy w UK ale regularnie jestesmy w PL . Brdzo dbany o swoj wyglad. Tworzymy pare ze soba juz 6 lat . Niestety do pelni szczęscia chcieli byśmy mieć malego brzdaca któremu pragniemy zapewnić szczęśliwe dzieciństo i wychować na fajnego czlowieka:))) Niestety moj partner okazal sie być bezpłodny co potwierdzilo kilka badań:((( Preferujemy tylko metodę naturalną .Mamy tez pewne wyorazenie o samym akcie inseminacji-ale o tym juz w prywatnej korespondencji. Jesteśmy ludżmi bez tabu i bardzo tolerancyjnymi. Tego samego oczekujemy od naszego Dawcy. Długo zastanawialisśmy się zanim wybraliśmy tą drogę...ale wolimy zrobić to w sposoób przyjemny niż laboratoryjny.Poszukujemy dawcy-inseminatora w wieku 25-35lat, wysokiego ( min 176 cm) , na poziomie-dyskretnego ,ZDROWEGO ( badania WR,HBS,HIV-na nasz koszt) , bez chorób genetycznych w rodzinie, przystojnego, dobrze zudowanego , koniecznie sportowca ( np zawodnik, student AWF) o milym charakterze , silnych rysach i kulturze osobistej który zapłodnił juz przynajmniej raz. Preferowani ojcowie chłopców:))) Nastoletnia mlodziez prosze nie zawracac nam glowy- nie jestem nauczycielka sexu! Może ten opis wydawać się nieco szczegółowy ale wolimy od razu byc z Wami szczerzy żeby nikomu nie robić przykrości a nam fałszywych nadzieji . Wykładamy karty na stół i tego też oczekujemy...Nie ukrywamy że szukamy bezpruderyjnego dawcy.Zapewniamy prawnie brak roszczeń w stosunku do inseminatora. Oferty z foto bedą w pierwszej kolejności uwzględniane. Kontakt : inseminacja_wawa@wp.pl
Pozdrawiamy Renia i Tomek:)
marek74x
Posty: 27
Rejestracja: 22 lutego 2013, 13:56 - pt

Re: Para z Warszawy pozna dobrego inseminatora!

Post autor: marek74x »

witam mam 38 lat zonaty 2 dzieci parka zdrowe wysportowane graja w siatke i pływaja do wgladu medale mam 90 kg 185 wzrost
Qm4n
Posty: 93
Rejestracja: 14 listopada 2013, 22:59 - czw
Lokalizacja: Warszawa, Bydgoszcz, Katowice, Białystok, Lublin, Trójmiasto, Elbląg

Re: Para z Warszawy pozna dobrego inseminatora!

Post autor: Qm4n »

Witam,
Kuba z warszawy, pol polak pol szwed, jasny blondyn i ciemna karnacja. 34 lata, mam dwojke dzieci z dwiema kobietami, corka i syn z naturalnego zaplodnienia ale w podobnym charakterze jak tutaj.
Wiecej informacji na email Qm4n@wp.pl, podam wtedy telefon.
Kuba
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post