Mama mojego dziecka poszukiwana - tak, to odpowiedni dział.

Ogłoszenia dawców spermy
Mac_lodz
Posty: 8
Rejestracja: 07 kwietnia 2013, 18:57 - ndz

Mama mojego dziecka poszukiwana - tak, to odpowiedni dział.

Post autor: Mac_lodz »

35 lat, 188 cm wzrostu, 84 kilo wagi ( chwilowo, bo zdarzało się więcej), wykształcenie wyższe, własny biznes.
Zdrowy, bez żadnych alergii. Bez grzybicy i innych przypadłości.
Włosy ciemny blond, rozmiar buta 43. Uznawany za przystojnego. Inteligentny, błyskotliwy i zaradny.

W sumie dobra partia :) ale nie jest dobrą partią. Chce natomiast przedłużyć swoją linię genetyczną a nie bardzo ma z kim, ani nie chce być samotnym tatą.

Poszukuję Pani lub pary (niezależnie od orientacji, aczkolwiek parze panów podziękuję - szansę na potomka mamy dość mizerną), która pragnie dziecka i jest gotowa ponieść wszystkie konsekwencje tej decyzji.
Zależy mi na dobrym starcie dziecka i wiedzy o jego rozwoju: nie musi mnie znać, ale chcę wiedzieć co się z nim dzieje. Chcę również aby miało odpowiednie wykształcenie, jeżeli potrzeba mogę pokryć koszty.
Dyskrecja zapewniona, ale również wymagana.
Zależy mi na uczciwym, dżentelmeńskim układzie - ustalamy warunki na starcie i nie ma żadnych niespodzianek w przyszłości. Żadnych niespodzianek, zmian ustaleń, szantaży, potrzeb poznania potomka itp.
Oczywiście życie pisze własne scenariusze i różnie może być, nie mam z tym problemu i jak już wspomniałem nie mam zamiaru zapomnieć i w potrzebie pomogę, ale proszę tej deklaracji nie traktować jako zobowiązania do dożywotniego utrzymywania dziecka i jego rodziny.
Na to się nie piszę, bo uważam że niezaradna rodzina nie jest tym co wpisuje się w definicji "dobrego startu" dla mojego potomka.

Aha, badania nasienia wyszły super, także myślę że nie powinno być problemów :)

Pozdrawiam i liczę na przemyślany odzew.

Maciek.
Anna.GK
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2013, 00:58 - sob

Re: Mama mojego dziecka poszukiwana - tak, to odpowiedni dzi

Post autor: Anna.GK »

Witaj, proszę o kontakt
Anna
Lida667
Posty: 4
Rejestracja: 10 maja 2013, 19:45 - pt

Re: Mama mojego dziecka poszukiwana - tak, to odpowiedni dzi

Post autor: Lida667 »

Witaj
Jesteśmy parą lesbijek, która bardzo chce mieć dziecko.
Proszę o kontakt na maila Lida667@wp.pl
pozdrawiamy
florencja
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2013, 22:02 - wt

Re: Mama mojego dziecka poszukiwana - tak, to odpowiedni dzi

Post autor: florencja »

Witaj Maćku. Szukam dobrych genów dla mojego syna :) Jestem z Warszawy. Kontakt na priva ;) florencja@vp.pl
Renatka13
Posty: 4
Rejestracja: 13 czerwca 2013, 01:19 - czw

Re: Mama mojego dziecka poszukiwana - tak, to odpowiedni dzi

Post autor: Renatka13 »

Witam,

Jestem ze Śląska, ale często za granicą, w Szwajcarii.
Oboje z mężem mamy wyższe wykształcenie i już jedno dziecko. Materialnie wsparcia raczej nie potrzebujemy, jedynie pewności co do zdrowia, pewnego poziomu intelektualnego i przyjemnego wyglądu...Poza tym zgadzam się na Pana warunki.
Mąż miał poważne problemy ze zdrowiem i teraz mieć dzieci nie może a bardzo pragniemy...
Czy będzie pan dostępny w pierwszych dniach lipca?

Renata
Stokrotka11
Posty: 4
Rejestracja: 27 grudnia 2014, 17:56 - sob

Re: Mama mojego dziecka poszukiwana - tak, to odpowiedni dzi

Post autor: Stokrotka11 »

Witam, czy propozycja wciąż jest aktualna? A.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post