Poszukuję chętnych dziewczyn!

Ogłoszenia dawców spermy
marcin13350
Posty: 10
Rejestracja: 19 stycznia 2013, 23:05 - sob

Poszukuję chętnych dziewczyn!

Post autor: marcin13350 »

Poszukuję dziewczyny singielki która marzy o stworzeniu rodziny...Chodzi o to żeby ta osoba urodziła dla mnie moje dziecko i wspólnie razem je wychowywała do momęntu w którym uzna że te dziecko samodzielnie w życiu sobie poradzi.Najlepiej żeby była z mazowsza w wieku pow.25 i nie więcej niż 30 pow.175 wzrostu i najchętniej z dużym biustem,wykształceniem średnim lub wyższym,miłym charakterem,osobę która jest niezależna finansowo i której nie zależy na tym w jakiej sytuacji finansowej znajduje się partner,gotową do spakowania rzeczy i zamieszkania wspólnie razem kiedy przyjdzie na to odpowiednia pora, no i tym czymś co my mówimy że..."musi mieć poukładane w głowie"...Nie wykluczam nawet ślubu dlatego mamuśką wolę raczej podziękować i dziewczyną które już kościelnego nie mogą wziąść!Są tu wogóle takie dziewczyny??!Wątpię ale jeżeli są to niech do mnie się odezwą na gg 36862309-ok?Pozdrawiam was wszystkie i życzę powodzenia w życiu osobistym!
Ostatnio zmieniony 11 kwietnia 2013, 22:33 - czw przez marcin13350, łącznie zmieniany 1 raz.
marcin13350
Posty: 10
Rejestracja: 19 stycznia 2013, 23:05 - sob

Dam nasienie!

Post autor: marcin13350 »

Chętnie pomogę!
Witam,
Mam na imię :Marcin,Jestem z Mazowsza i chętnie
pomogę.
Wiek 29 lata.
Wzrost: 191 cm
Waga: 85 kg
Oczy: Zielone
Kolor włosów: Brunet
nie palący,nie pijący
nie jestem w związku
więcej informacji udzielę mailowo kontakt : marcin13350@WP.pl lub GG:36862309
Istnieje możliwość naturalnego zapłodnienia?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post