Pragnę zostać mamą

Ogłoszenia matrymonialne kobiet
szafir
Posty: 3
Rejestracja: 26 września 2015, 18:33 - sob

Pragnę zostać mamą

Post autor: szafir »

Witam wszystkich Panów
Mam 31 lat i chcę założyć rodzinę. Do tej pory nie miałam szczęścia trafić na odpowiedzialnego mężczyznę, który pragnąłby tego samego. Zbyt wiele lat poświęciłam na związek, w którym druga strona okazała się "wiecznym chłopcem" niemyślącym o założeniu rodziny, dziecku itp. Moje priorytety natomiast uległy zmianie i pragnę realizować się jako mama. Nie chciałabym jednak być samotną mamą, wiem, że dziecko potrzebuje ojca, a ja też nie chcę w życiu być sama. Tak więc pragnę poznać mężczyznę, który byłby nie tylko dawcą spermy, ale przede wszystkim ojcem dla naszego przyszłego dziecka (lub dzieci), a dla mnie mężem lub partnerem, na którym mogłabym polegać. Dajmy sobie szansę na szczęście :)
Jeśli masz podobne odczucia do moich, napisz do mnie na mail:
xx31lat@interia.pl

PS: od momentu, gdy to pisałam, minęło już trochę czasu. Temat nadal aktualny, więc go odnawiam:) Dodam, że mam obecnie już 32 lata. Zanim do mnie napiszesz, dobrze się zastanów - proszę, by nie pisali do mnie Panowie, którzy tak naprawdę nie wiedzą, czego chcą. Dodam, że nie uznaję wymiany numerów telefonów na wczesnym etapie znajomości. Coś więcej o mnie - chciałabym mieć dwoje dzieci - zawsze marzyłam o dużej rodzinie:)
Ostatnio zmieniony 27 kwietnia 2016, 19:57 - śr przez szafir, łącznie zmieniany 1 raz.
mismo
Posty: 6
Rejestracja: 03 października 2015, 21:43 - sob

Re: Pragnę zostać mamą

Post autor: mismo »

czesc szafir piszesz ciekawie) mam nadzieje ze stanie sie tak jak opisalas post )
pawell111222333
Posty: 49
Rejestracja: 10 września 2015, 12:47 - czw

Re: Pragnę zostać mamą

Post autor: pawell111222333 »

Jestem 30 letnim brunetem,182cm,krótkie włosy,Wolny od nałogów i obciążeń genetycznych ( honorowy dawca krwi,0 Rh +) Wykształcenie wyższe.
Chciałbym pomoc kobiecie w osiągnięciu tego upragnionego szczęścia...jakim jest macierzyństwo...Jestem ojcem ślicznego i zdrowego dziecka, drugie w drodze nie posiadam nałogów ,miła i przyjemna współpraca to mój priorytet.
Pomogłem skutecznie 2 kobietom, które mają śliczne i zdrowe dzieci !

Zdrowy 100%, żadnych chorób zakaźnych, bardzo dobre geny !

Pomogę zajść w Ciąże - Sprawdzony PODKARPACIE (Cała Polska)

Pomogę spełnić marzenia o dziecku bez ingerencji w dalsze życie z mojej strony pełna dyskrecja. Serdecznie zapraszam.
Jestem dostępny i mobilny

kontakt: pawell111222333@gmail.com


Pozdrawiam Pawel
sultansulejman
Posty: 25
Rejestracja: 11 października 2015, 09:15 - ndz

Re: Pragnę zostać mamą

Post autor: sultansulejman »

mam 25 lat brunet 187 wzrostu 90 kg wagi sniada karnacja email adamski-art@o2.pl napisz
szafir
Posty: 3
Rejestracja: 26 września 2015, 18:33 - sob

Re: Pragnę zostać mamą

Post autor: szafir »

Temat aktualny. Dodam, że nie szukam przygód, a także Panów żonatych lub będących w innych związkach.
szafir
Posty: 3
Rejestracja: 26 września 2015, 18:33 - sob

Re: Pragnę zostać mamą

Post autor: szafir »

Temat aktualny:)
maniek1615
Posty: 317
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: Pragnę zostać mamą

Post autor: maniek1615 »

witaj chetnie cie poznam mam 35l brunet piwne oczy jesli jestes zainteresowana odezwija sie
Poukladany
Posty: 10
Rejestracja: 22 maja 2016, 01:14 - ndz

Re: Pragnę zostać mamą

Post autor: Poukladany »

Jeżeli aktualne to zapraszam do mojego wątku: http://robimydzieci.com/viewtopic.php?t=23345
radex1@vp.pl
Posty: 28
Rejestracja: 07 marca 2017, 18:01 - wt

Re: Pragnę zostać mamą

Post autor: radex1@vp.pl »

witam mam 38 lat wrocilem z francji i szukam kogos na stale
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post