Chciałabym założyć rodzinę-Warszawa

Ogłoszenia matrymonialne kobiet
kuleczka
Posty: 3
Rejestracja: 26 września 2014, 02:02 - pt

Chciałabym założyć rodzinę-Warszawa

Post autor: kuleczka »

Długo zastanawiałam się (jako niezarejestrowany użytkownik) czy pisać na forum- cóż stwierdziłam, że nic do stracenia nie mam :) Na księcia na białym koniu raczej się nie doczekam (wyginęli chyba), a coraz częściej chodzi mi po głowie myśl, że jednak nie chciałabym do końca życia być zupełnie sama...
Coś o mnie: mam lat 27, miss Polski nigdy bym nie została (czyli jest mnie trochę za dużo tu i ówdzie), wzrost za to poniżej średniej(marne 160cm). Mam ciemne krótkie włosy i niebieskie oczy. Charakterologicznie jestem przypadkiem skomplikowanym: mam dość duże poczucie humoru, bywam ironiczna, zdarza mi się najpierw mówić potem myśleć. Z drugiej strony jestem dosyć nieśmiała (ale staram się to maskować), czuję się skrępowana w towarzystwie obcych osób.

Czego, a właściwie kogo szukam?
Kogoś kto byłby odpowiedzialny, uczciwy, szczery i przede wszystkim normalny :)
Osoby w wieku zbliżonym do mojego (czyli powiedzmy 27-35). Nie ukrywam, że zależy mi bardziej na stałym związku, a nie na "przelotnej" znajomości. Chciałabym mieć dzieci, ale nie musi to być już, zaraz. Ważne jest dla mnie zbudowanie relacji opartej na przyjaźni i wzajemnym zaufaniu.
Dodam tylko, że jestem z Warszawy.

Jeżeli jeszcze nie wystraszyłam tym opisem (odwaga to kolejna cecha którą cenię) to zapraszam na PW
Ostatnio zmieniony 08 listopada 2015, 22:45 - ndz przez kuleczka, łącznie zmieniany 4 razy.
Samotny77
Posty: 10
Rejestracja: 03 listopada 2013, 00:20 - ndz

Re: Chciałabym złożyć rodzinę-Warszawa

Post autor: Samotny77 »

Mam 37 lat i pragnę zostać ojcem. Jak znajdziesz moje ogłoszenie dowiesz się więcej :-). Pisz śmiało na adres mailowy samotny_1977@o2.pl :-)
kuleczka
Posty: 3
Rejestracja: 26 września 2014, 02:02 - pt

Re: Chciałabym złożyć rodzinę-Warszawa

Post autor: kuleczka »

nadal aktualne
Adrian115
Posty: 7
Rejestracja: 07 stycznia 2015, 23:26 - śr

Re: Chciałabym założyć rodzinę-Warszawa

Post autor: Adrian115 »

Witam,
przepraszam,ze tak zaczne, ale mam wrazenie ,ze nic z tego nie bedzie.
Nie pasuje do Pani klasy wiekowej(mam juz 50 na karku) oraz mieszkam na stale w niemczech.
Na wszelki wypadek podaje moj adres mailowy:Adrian.hkw@gmx.de
Pozdrawiam i powodzenia
kuleczka
Posty: 3
Rejestracja: 26 września 2014, 02:02 - pt

Re: Chciałabym założyć rodzinę-Warszawa

Post autor: kuleczka »

Nadal aktualne ;)
Dodam tylko że jestem tradycjonalistką i raczej nie chciałabym aby dziecko miało mnóstwo "rodzeństwa" rozsianego po świecie- czyli innymi słowy: notorycznym dawcom dziękuję.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post