Sprawca dziecka poszukiwany

Ogłoszenia matrymonialne kobiet
Candygirl
Posty: 1
Rejestracja: 29 września 2014, 19:20 - pn

Sprawca dziecka poszukiwany

Post autor: Candygirl »

Witam, jestem z Krakowa, mam 39 lat więc sprawa jest nagląca i delikatna. Co do wyglądu mojego to jestem szczupłą, zadbaną blondynką ( nie jasną), wzrost 171 cm. Pragnę spełnić się w roli matki, w związku z tym poszukuję mężczyzny zdecydowanego na poczęcie dziecka. Samo zapłodnienie wystarczy , ale jeżeli chciałbyś uczestniczyć w życiu dziecka to nie mam nic na przeciw. Szczegóły do ustalenia. Pamiętaj jednak że to nie zabawa i musi to być przemyślana decyzja. jeżeli jesteś zainteresowany to pisz na adres xxxzzz_m@interia.pl
pozdrawiam Monika
lukasz1983
Posty: 54
Rejestracja: 02 listopada 2014, 20:07 - ndz

Re: Sprawca dziecka poszukiwany

Post autor: lukasz1983 »

cześć myśle na serio o dziecku jeśli chcesz możemy się dogadać i stworzyć wspaniałą istote muj mail lukasz.ped@op.pl
child4vip
Posty: 4
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 19:26 - pn

Re: Sprawca dziecka poszukiwany

Post autor: child4vip »

Witam,
Tu rownież poważny, prawdziwy męzczyzna, dobrze zbudowany, zdrowy, co najważniejsze (dowodem książeczka Honorowego Dawcy Krwi, zdrowia Sanepidu oraz badania nasienia w Osrodku Macierzynstwo). Nie jestem niedojrzalym mlokosem lecz mezczyzne w wieku 34, niemal 35 lat a wiec najlepszego czasu. Lubie bycie aktywnym, sport, Kobiety mnie podzwiaja i lubia, oczywiscie sa wyjatki:) Jesli jestes powazna, pragniesz byc zadowolona z dziecka, to napisz lub zadzwon: magiczny@op.pl, tel. 730-779-098
Nie zmarnuj szansy.
Ps: w jakiej formie preferujesz zaplodnienie?
Daniel
piacesp
Posty: 29
Rejestracja: 03 czerwca 2012, 15:00 - ndz

Re: Sprawca dziecka poszukiwany

Post autor: piacesp »

Chętnie pomogę w poczęciu
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post