Witam wszystkich Panów :)

Ogłoszenia matrymonialne kobiet
manon1234
Posty: 1
Rejestracja: 19 września 2014, 13:35 - pt

Witam wszystkich Panów :)

Post autor: manon1234 »

Witam, wychodzę z nietypową propozycją i zdaję sobie z tego sprawę :) Mam jednak cichą nadzieję, że znajdzie się osoba, która będzie chętna.
Szukam ojca dla mojego dziecka, ale nie tylko biologicznego. Każde dziecko dla prawidłowego rozwoju powinno mieć oboje kochających je rodziców. Nie mogę być egoistką, myślącą tylko o sobie, która z powodu chęci posiadania maleństwa, zabiera mu prawo do tatusia. Dlatego też zrezygnowałam z pomysłu korzystania z pomocy dawcy spermy i chciałabym stworzyć ciepły, kochający dom.
Nietypowość mojej propozycji polega na moim wieku. Jestem jeszcze młoda, bo dopiero w nadchodzącym roku skończę 18 lat. Jestem jednak zdecydowana oraz mam wsparcie najbliższych. Oczywiście moja decyzja nie spadła z nieba i nie chcę mieć "słodkiego, małego bobasa, bo jest słodki i fajnie mieć dziecko". Wiem, że dzieci szybko dorastają, a do tego momentu czeka mnie wiele nieprzespanych nocy, problemów, brudnych pieluch i ton kłopotów. Mam doświadczenie z małymi dziećmi i wiem, że trzeba mieć do nich nieraz anielską cierpliwość. Mimo wszystko, jestem zdecydowana. Jest to spowodowane sytuacją prywatną, a za mną długi czas przemyśleń czy na pewno tego chcę. :)
Jeśli dotrwałeś do końca moich wypocin (za co serdecznie dziękuję) i jesteś zainteresowany lub chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej, napisz na maila: jakotako122@gmail.com
Pozdrawiam wszystkich Panów :)
Piotr1979
Posty: 14
Rejestracja: 22 czerwca 2015, 13:06 - pn

Re: Witam wszystkich Panów :)

Post autor: Piotr1979 »

mogę pomóc jeśli oferta aktualna
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post