WIELKOPOLSKA

Ogłoszenia dawców spermy
Aleks007
Posty: 4
Rejestracja: 28 sierpnia 2014, 21:21 - czw

WIELKOPOLSKA

Post autor: Aleks007 »

Witam serdecznie :)
Mam na imię Aleksander.
Jestem zdrowym pełnym wigoru do życia chłopakiem. Nigdy nie przeszedłem żadnych poważnych chorób. Rzadko chwytają się mnie przeziębienia, grypy itp. Mam bardzo silny i wytrzymały organizm o czym świadczą moje osiągnięcia w sporcie na \"polskim podwórku\" jak i arenie międzynarodowej. Kilka lat zajmowałem się sportem profesjonalnie. W każdym sezonie przechodziłem 2-krotnie specjalistyczne badania, które miały na celu kontrolowania mojego zdrowia.
Wybrałem jednak ścieżkę nauki ponieważ jedna kontuzja może przekreślić wszystko. Studiuję jeden z najcięższych możliwych kierunków.
Nie lubię opisywać swojego wyglądu, ale nie ukrywam jestem zauważalny przez moje rówieśniczki :)

Miałem okazję przyglądać się rodzinie która starała się o dziecko. Nie będę się nad tym rozpisywał, aczkolwiek był to dla nich czas ogromnej nadziei wzlotów i bolesnych upadków. Ostatecznie udało się, widziałem tą radość i sam chciałem którąś kobietę obdarzyć taka samą radością.

Co do kwestii samego spotkania
Preferuję inseminację, czyli bezpośrednie wstrzyknięcie nasienia do szyjki macicy bez stosunku płciowego.
Zdaję sobie sprawę, że ta metoda jest o weiele mniej skuteczna od naturalnej, dlatego możemy nad tą kwestią przedyskutować.
Spotkanie może się odbyć bez zbędnych pytań. Krótkie spotkanie po którym każde z nas pójdzie w swoją stronę lub w zupełnie innej atmosferze.
Sam byłbym aby poczęcie dziecka przebiegało w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze.
Jeżeli miałoby dojść do stosunku chętnie dostosuje się do potrzeb kobiety. Może być czule, namiętnie, powoli zbliżając się do siebie...

Mój e-mail:
gentlemen0077@wp.pl
Aleks007
Posty: 4
Rejestracja: 28 sierpnia 2014, 21:21 - czw

Re: WIELKOPOLSKA

Post autor: Aleks007 »

:arrow:
Aleks007
Posty: 4
Rejestracja: 28 sierpnia 2014, 21:21 - czw

Re: WIELKOPOLSKA

Post autor: Aleks007 »

Zapewniam 100% dyskrecji, tego samego oczekuje od drugiej osoby.
Aleks007
Posty: 4
Rejestracja: 28 sierpnia 2014, 21:21 - czw

Re: WIELKOPOLSKA

Post autor: Aleks007 »

Pierwszy sukces :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post