Samotny tata pozna mame dla 4 miesiecznej corki.

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn
Dawidek1992
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwietnia 2015, 22:35 - pn

Samotny tata pozna mame dla 4 miesiecznej corki.

Post autor: Dawidek1992 »

Wiam. Mam na imie Dawid, mam 23 lata i jestem tata 4miesiecznej dziewczynki o imieniu Julia. Chcialbym poznac pania ktora obdarzy nas tak mocnym uczuciem jak ja kocham moja corke. Tylko powazne oferty.
gosiacze23k
Posty: 5
Rejestracja: 25 stycznia 2015, 18:40 - ndz

Re: Samotny tata pozna mame dla 4 miesiecznej corki.

Post autor: gosiacze23k »

Prosze o kontakt pod mailem goskaxk@wp.pl
mruwa_85
Posty: 5
Rejestracja: 19 maja 2015, 14:01 - wt

Re: Samotny tata pozna mame dla 4 miesiecznej corki.

Post autor: mruwa_85 »

Witaj
Skąd jesteś? Ja juz mam dziecko ale marze o kolejnym i chętnie bym was poznała. Napisz :)
karolina_krk
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwietnia 2013, 18:02 - sob

Re: Samotny tata pozna mame dla 4 miesiecznej corki.

Post autor: karolina_krk »

Witam :) skąd jesteś? zaintrygowałeś Mnie Swoim postem :) bardzo chciałabym Was poznać :) podrawiam :)
Malinowamamba
Posty: 4
Rejestracja: 31 sierpnia 2015, 18:01 - pn

Re: Samotny tata pozna mame dla 4 miesiecznej corki.

Post autor: Malinowamamba »

Aktualne ?
Napisz :)
Malinowamamba21@op.pl
Alliss77
Posty: 3
Rejestracja: 03 listopada 2015, 12:39 - wt
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Samotny tata pozna mame dla 4 miesiecznej corki.

Post autor: Alliss77 »

Aktualne? Mam 22 lata i dwuletniego syna. chętnie zalozylabym kochająca rodzinkę.
Karolinaa1221
Posty: 1
Rejestracja: 08 lutego 2016, 16:38 - pn

Re: Samotny tata pozna mame dla 4 miesiecznej corki.

Post autor: Karolinaa1221 »

cześć mam na imie karolina mam 19 lat i jestem z torunia :) mam 3 miesieczna corke :) poznamy sie?
megimimi
Posty: 28
Rejestracja: 24 marca 2016, 15:45 - czw

Re: Samotny tata pozna mame dla 4 miesiecznej corki.

Post autor: megimimi »

Witam. Nadal aktualne? Wiem,że post dodany rok temu. Ale jestem zainteresowana. Sama jestem samotna matka.
Odpisz
Dagmara20
Posty: 3
Rejestracja: 13 sierpnia 2016, 10:19 - sob

Re: Samotny tata pozna mame dla 4 miesiecznej corki.

Post autor: Dagmara20 »

witam jeśli ogłoszenie jest nadal aktualne to jestem zainteresowana mam 18 lat i kocham bardzo dzieci
Mag91da
Posty: 1
Rejestracja: 03 stycznia 2017, 23:53 - wt

Re: Samotny tata pozna mame dla 4 miesiecznej corki.

Post autor: Mag91da »

Witaj Dawidzie. Zdaję sobie sprawę z tego, że post został umieszczony jakiś czas temu, jednak postanowiłam zaryzykować. Mam na imię Magda, mam 26 lat. Z powodu wypadku nie mogę mieć dzieci. Szukam mężczyzny odpowiedzialnego, kochającego dzieci. To, że jesteś samotnym ojcem, to tylko dla mnie atut. Chciałabym stworzyć prawdziwą rodzinę. Byłam w dwóch związkach, jednak każdy z nich rozpadł się właśnie z przyczyn bezpłodności... Mam chrzesniaka i bratanice,których bardzo kocham. Znam dobrze siebie i wiem, że jestem w stanie pokochać każde dziecko,które również mnie obdarzy czułością. Jeśli nadal szukasz Dawidzie swojej drugiej połówki-proszę odezwij się do mnie i pozwól bym Was poznała. Mój mail: Mag91da@wp.pl.
Jeśli jedynak już ułożyłes sobie życie i sprawiłes, że Twoja córeczka jest szczęśliwa,to cieszę się razem z Wami i życzę Wam wszystkiego dobrego. Pamiętaj o tym, że ta mała księżniczka zasługuje ZAWSZE na Twoją uwagę, czas i poświęcenie. Pozdrawiam Was gorąco!
Magda
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post