Chcę założyć szczęśliwą rodzinę

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn
kamil29
Posty: 5
Rejestracja: 28 września 2014, 21:27 - ndz

Chcę założyć szczęśliwą rodzinę

Post autor: kamil29 »

Witam. 33 latka sobie mam, 183 cm, 89 kg, piwne oczy, włosy krótkie ciemny blond, po rozwodzie, twardo stąpający po ziemi ale i troszkę romantyk. Lubię czytać książki, spacery, przyrodę, dobre kino. Nie lubie chamstwa, zdrady, obłudy i niezdecydowania. Jestem raczej spokojny ale mający swoje zdanie, nie pale, nie pije. Kobietę traktuje jak kogoś kogo należy szanować, wielbić i wspierać jako piękniejszą i wspanialszą naszą część. Mam poważne podejście do życia nie jak niektórzy faceci dla których liczy się tylko liczba zaliczonych w łóżku dziewczyn. Co chce stworzyć - coś normalnego a jednocześnie cudownego: rodzinę, gromadkę maluszków, gdzie nie liczą się dobra materialne (też ważne), a obopólne wsparcie, przyjaźń, miłość, oddanie. Wiec jeżeli jesteś zainteresowana w tym roku tym co i ja to zapraszam do nawiązania rzeczowej rozmowy. Pozdrawiam i życzę spełnienia marzeń w 2015r. ( może ze mną)
Teraz coś o Tobie. Najlepiej jak masz 20-30 lat. Wygląd nie jest aż tak ważny. Najlepiej byś była pracująca o miłym charakterze, inteligentna i odpowiedzialna. Jak jesteś zainteresowana to napisz do mnie kamil29a@onet.pl Pozdrawiam serdecznie.
Ostatnio zmieniony 31 stycznia 2015, 20:44 - sob przez kamil29, łącznie zmieniany 1 raz.
coffola
Posty: 1
Rejestracja: 14 października 2014, 22:53 - wt
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chcę założyć szczęśliwą rodzinę

Post autor: coffola »

Czesc Kamil,
Mam na imie Ola, mam 36 lat. Jestem mila, interesujaa kobieta, o mocnym charakterze i duzej wrazliwosci i empatii. Zyjaca wsrod ludzi i bez wiekszych problemow dogadujaca sie z nimi.
Mieszkam w Warszawie.

I moglabym pewnie jeszcze sporo napisac ale najpierw chcialabym wiedziec czy Twoje ogloszenie jest dalej aktualne i czy bierzesz pod uwage kobiete starsza od siebie.
Pozdrawiam cieplo
Ola
kamil29
Posty: 5
Rejestracja: 28 września 2014, 21:27 - ndz

Re: Chcę założyć szczęśliwą rodzinę

Post autor: kamil29 »

Dla tych co nie zauważyli jest podany email.
hmp11
Posty: 1
Rejestracja: 01 października 2014, 13:11 - śr

Re: Chcę założyć szczęśliwą rodzinę

Post autor: hmp11 »

JUZ NIEAKTUALNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
admin
Site Admin
Posty: 1682
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: Chcę założyć szczęśliwą rodzinę

Post autor: admin »

Skąd wiesz?
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
kamil29
Posty: 5
Rejestracja: 28 września 2014, 21:27 - ndz

Re: Chcę założyć szczęśliwą rodzinę

Post autor: kamil29 »

Witam, dalej aktualne , proszę o poważne podejście do tematu.
momomonia123
Posty: 1
Rejestracja: 14 listopada 2014, 20:07 - pt

Re: Chcę założyć szczęśliwą rodzinę

Post autor: momomonia123 »

Aktualne?
kamil29
Posty: 5
Rejestracja: 28 września 2014, 21:27 - ndz

Re: Chcę założyć szczęśliwą rodzinę

Post autor: kamil29 »

Witam, dalej aktualne , proszę o poważne podejście do tematu.
kamil29
Posty: 5
Rejestracja: 28 września 2014, 21:27 - ndz

Re: Chcę założyć szczęśliwą rodzinę

Post autor: kamil29 »

aktualne
samurajjka
Posty: 2
Rejestracja: 10 lutego 2015, 12:23 - wt

Re: Chcę założyć szczęśliwą rodzinę

Post autor: samurajjka »

Ja równiez bym chciała, ale nie na siłe. Czy to jeszcze aktualne?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post