Dawczyni komorki. Hollandia

Wszelkie ogłoszenia dla tych którzy mieszkają zagranicą lub są gotowi tam wyjechać. Ogłoszenia po polsku.
marlou84
Posty: 2
Rejestracja: 16 stycznia 2016, 03:01 - sob

Dawczyni komorki. Hollandia

Post autor: marlou84 »

Witam. Holandia jest jednym z krajow gdzie dawca nie jest anonimowy. Zanim do zapłodnienia dojdzie,dawca musi zostać zarejestrowany w specjalnej bazie. Gdyby kiedyś dziecko z jakichkolwiek powodów chciało dawcę odnaleźć, ma do tego prawo. Zrobili tak, żeby chronić dzieci w ten sposób poczęte.Jednak z prawa do szukania ( pl ukonczeniu 16 r.z.) skorzystaja tylko te dzieci, ktorych rodzice pochwala sie iz rodzicami nie sa. Jednak taka informacja nigdy swiatla dziennego nie ujrzy jesli nie bedziemy zwierzac sie mamom, ciociom, przyjaciolkom i sasiadom z naszych planow. Dziecko ma mamusie ktora je urodzila i jesli my ani jakas "zyczliwa" osoba dziecku genezy jego powstania nie opowie, z prawa poznania dawcy nigdy nie skorzysta.
Takich informacji zasięgnęlam od holenderskiego lekarza. Tu maja ogromny problem ze znalezieniem dawcy.
dzidziulszogunek
Posty: 6
Rejestracja: 14 lutego 2016, 18:02 - ndz
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dawczyni komorki. Hollandia

Post autor: dzidziulszogunek »

Ja chętnie pojadę. Bo ludzie nie wiedzą, że takie prawo jest wszędzie. Zapraszam do kontaktu :-)
patrycja1992
Posty: 1
Rejestracja: 11 marca 2016, 11:09 - pt

Re: Dawczyni komorki. Hollandia

Post autor: patrycja1992 »

Witam na codzien mieszkam w Belgii jestem zainteresowana
Zapraszam na priv
kroliczak
Posty: 1
Rejestracja: 11 grudnia 2015, 20:44 - pt

Re: Dawczyni komorki. Hollandia

Post autor: kroliczak »

Chętnie zostanę ponownie dawczynią. Raz już oddałam komórki - udało się "wyhodować" 14. Jestem gotowa wyjechać w tym celu. Jeśli jest tu jakaś potrzebująca para proszę o wiadomość
ODPOWIEDZ