szukam bezinteresownego dawcy

Ogłoszenia kobiet
ewelka11
Posty: 10
Rejestracja: 06 czerwca 2014, 19:39 - pt

szukam bezinteresownego dawcy

Post autor: ewelka11 »

jestem 30 letnią brunetką szukam dawcy, najlepiej bezinteresownie, mąż jest bezpłodny moja grupa krwi 0rh+ mieszkam w woj małopolskim,jestem zdrowa oddaje krew, aktualne badania wirusologiczne , od Ciebie też wymagam badań, przynajmniej na nosicielstwo, a spermiogram może być dodatkowo,to chyba tyle więcej na priw
cool
Posty: 2
Rejestracja: 06 czerwca 2014, 20:22 - pt

Re: szukam bezinteresownego dawcy

Post autor: cool »

Witam, mogę pomóc cool.boy@o2.pl Pozdrawiam
greg_1986

Re: szukam bezinteresownego dawcy

Post autor: greg_1986 »

hej, wysłałem Ci priva :) jestem z Krakowa ;)
And35
Posty: 10
Rejestracja: 08 czerwca 2014, 19:42 - ndz

Re: szukam bezinteresownego dawcy

Post autor: And35 »

Męszczyzna 35L żonaty 3 córki, Prowadzę swój interes mam sporo czasu i możliwości
Mam 180cm niebieskie oczy, 90kg, zdrowy zadbany, jest to moj 1 raz nie ogłaszałem się tak nigdy. Nie mam łysiny i wad genetycznych.
Robie to ze względu na dużą ilość czasu i chęc aby spróbować. and35pl@onet.pl Jestem z Koniecpola. Pełna anonimowość.
gorzko88
Posty: 2
Rejestracja: 09 czerwca 2014, 11:11 - pn

Re: szukam bezinteresownego dawcy

Post autor: gorzko88 »

Witaj,

Z tej strony Karol, mam 26 lat. Jestem zadbanym szczupłym facetem. 177 wzrostu 67 kg grupa krwi 0RH- krwiodawca, zdrowy, książeczka sanepidowska. Pozdrawiam i czrkam
fighter
Posty: 15
Rejestracja: 28 kwietnia 2014, 18:13 - pn

Re: szukam bezinteresownego dawcy

Post autor: fighter »

czesc mam 33 lata, zonaty i dzieciaty, chetnie pomoge, ze slaska, jestem ustabilizowany zyciowo i nie bede ingerowal w wychowywanie dziecka, wiecej na benny81@op.pl
fighter
Posty: 15
Rejestracja: 28 kwietnia 2014, 18:13 - pn

Re: szukam bezinteresownego dawcy

Post autor: fighter »

czesc moge pomoc, wszelkie info na benny81@op.pl
adaś
Posty: 168
Rejestracja: 26 kwietnia 2012, 18:41 - czw

Re: szukam bezinteresownego dawcy

Post autor: adaś »

witam! Zaprszam, sprawdzony dawca, badania krwi i nasienia
jacenty
Posty: 2
Rejestracja: 15 czerwca 2014, 08:22 - ndz

Re: szukam bezinteresownego dawcy

Post autor: jacenty »

hej szukasz dalej dawcy
REPRODUKTOR
Posty: 7
Rejestracja: 27 kwietnia 2014, 21:55 - ndz
Lokalizacja: Slask, małopolska, mazowieckie

Re: szukam bezinteresownego dawcy

Post autor: REPRODUKTOR »

Witam , mam naimie Robert , nie mam aktualnych badań ale nie problem je zrobic , doskonale to rozumiem. Mam zone i dwóch fantastycznych synów . Chce zapłodnić naturalnie w sposób namiętny gdyż uważam ze to wyjątkowe wydarzenie . Które matce powinno zostać w pamięci. Nie chce nic poza świadomością ze pomogę i miła niezapomnianą nocą jestem brunetem szczupłym, wysokim typ Włocha o nienagannej aparycji i z klasa .Mam 38 lat chetnie pomogę i poznam cię
Robert
Skuteczny Reproduktor gwarantujący zdrowe i kochane dzieci , mam ich kilka na koncie swoich i nie tylko, gwarantuje i oczekuje dyskrecji Robert.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post